Traukinių bilietai
ŠALYS  »  VENGRIJA  »  MARŠRUTAI

BUDAPEŠTAS – KERINTI SOSTINĖ

Vengrijos sostinė Budapeštas yra vienas iš Europos miestų, kuriuos tikrai verta aplankyti. Čia galite pasigrožėti įspūdingais Karalių rūmais, stūksančiais prie Dunojaus krantų, kurie nepaprastai gražūs dienos metu, o naktį tiesiog užgniaužia kvapą. Perėjus miesto simboliu tapusį Grandininį tiltą, galite pakilti XIX a. laikų funikulieriumi ir išvysti architektūrinius stebuklus Karalių pilies kalno viršuje. Vienas iš geriausių būdų apžiūrėti ir pažinti Budapeštą – pasiplaukiojimas laivu Dunojaus upe. Plaukdami išvysite žymiausius Budapešto objektus ir grožėsitės jų nepaprastumu. Plaukimas Dunojumi ypač įspūdingas sutemus, kai įsižiebia miesto šviesos.

ISTORINĖ VENGRIJA

Pėčas – penktas pagal dydį Vengrijos miestas, įsikūręs Mecsek kalnų papėdėje, yra mėgiama turistų vieta. Tai vienas iš labiausiai kerinčių Vengrijos miestų, kupinas įspūdingų istorinių objektų. Jei lankysitės Pėče, nepraleiskite progos pamatyti įspūdingą Osmanų imperijos laikų mečetę bei aplankyti Archeologinį muziejų, bylojantį apie romėnų viešptavimą šiose teritorijose I-V a. Norėdami pamatyti daugiau istorinių vietų vykite į Šoproną, kur galėsite pasigrožėti gotikinės ir barokinės architektūros mišiniu. Lankydamiesi šiame mieste būtinai užsukite į viduramžių Habsburgų dinastijos Esterhazy rūmus, kurie yra visai netoli Šoprono.

SPA IR VYNAS

Tiems, kas mėgsta atostogų metu pasilepinti ir atsipalaiduoti, Hevizas bus kaip tik ta vieta, kurios ieškote. Šis terminis ežeras yra didžiausias Europoje. SPA centrai, įsikūrę and ežero kranto, teikia itin aukštos kokybės paslaugas. Atvykę čia galėsite pasinerti į stebuklingus, gydančius vandenis ir grožėtis unikalia gamta, supančia Hevizo ežerą.
Vyno mėgėjai turėtų aplankyti Szépasszony-völgy slėnį, kuriame vyno rūsius įkūrusios dešimtys vyninių. Šis slėnis yra netoli Egerio. Vietiniuose vynuogių laukuose auginamos vynuogės, iš kurių gaminamas įvairių rūšių ir skonių vynas. Apsilankę čia tikrai numalšinsite troškulį, ragaudami geriausią vengrišką vyną. 

PAPLŪDIMIAI PRIE EŽERŲ

Nors Vengrija ir neturi jūros pakrantės, tačiau šį mažą trūkumą atperka paplūdimiai prie ežerų. Vienas iš populiariausių ežerų Vengrijoje, prie kurio vasarą susirenka daug poilsiautojų, – Balatono ežeras. Pietinė ežero pakrantė vasarą ypač gyvybinga, čia šurmuliuoja daug poilsiautojų, vyksta vakarėliai, pritraukiantys nemažai turistų. Šiaurinė Balatono ežero pakrantė, palyginus su pietine, daug ramesnė, tinkamesnė poilsiui. Čia itin populiarus plaukiojimas jachtomis, žvejyba, buriavimas. Tačiau jei norite tiesiog pailsėti, ši vieta - viena iš tinkamiausių atsigulti ant ežero kranto ir atsipalaiduoti.

PRAMOGOS IR NAKTINIS GYVENIMAS VENGRIJOJE

Vengrijos sostinėje, Budapešte, gausu įvairiausių barų, kavinių, restoranų ir įspūdingų naktinių klubų. Budapešto centre esančioje Liszt Ferenc ter aikštėje gausu restoranų, barų ir terasų. Vienas iš populiariausių retro-stiliaus restoranų „Menza“ traukia turistus savo išskirtiniu 1970 m. sovietinės kavinės interjeru bei tradicinio vengriško maisto meniu. Norintys pajusti šiek tiek klasikos ir paragauti tikro vengriško maisto būtinai turėtų čia užsukti.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Vengrija, Hevizas
Vengrija, Hevizas
Vengrija, Budapeštas
Vengrija, Budapeštas
Vengrija, vyno rūsiai
Vengrija, vyno rūsiai

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.