Traukinių bilietai
ŠALYS  »  RUMUNIJA  »  TRAUKINIAI

TRAUKINIAI

Rumunijoje yra penkios skirtingos traukinių rūšys.

Personal

Tai pigiausi ir lėčiausi II-os klasės vietiniai traukiniai. Stoja kiekvienoje stotelėje.

Accelerat

Greitesni, patogesni, švaresni, neperpildyti, tačiau ir šiek tiek brangesni traukiniai. Traukiniai vyksta ir naktį. Yra I-os ir II-os klasės vagonai. Vietų rezervacija šiuose traukiniuose automatiškai atliekama, kai įsigyjamas bilietas.

Rapid ir Express

Švarūs greitieji traukiniai, sustoja tik pagrindiniuose miestuose. Vagonai I-os ir II-os klasės modernūs, kai kurie maršrutai su restoranu vagonuose, o naktiniuose traukiniuose yra miegamieji vagonai. Bilietai brangūs, tačiau yra pigesni nei Vakarų Europoje.

InterCity

Tai modernūs, patogūs, švarūs ir, žinoma, brangiausi traukiniai. Stoja tik pagrindiniuose miestuose. Vykstant kai kuriais maršrutais verslo klasės vagonuose yra odinės sėdynės, atskiras kompiuterio ekranas, internetas.
Greitieji tarpmiestiniai traukiniai IC (vyksta šiuo maršrutu: Bucharest – Cluj – Napoca, Bucharest – Timisoara ir Bucharest – Iassy) ir ICE (vyksta maršrutu Bucharest – Constantza).
Kasdien tarptautiniai traukiniai vyksta į Munichą, Veneciją, Vieną ir Prahą.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.