Traukinių bilietai
ŠALYS  »  DANIJA  »  TRAUKINIAI

Regioniniai traukiniai

Šie traukiniai jungia pagrindinius miestus ir miestelius.
Kas valandą važiuojantys tarpmiestiniai InterCity traukiniai jungia Kopenhagą ir Zelandijos salą su kitais pagrindiniais miestais. Traukinys į Odensę Fiuno saloje išvyksta kas pusvalandį. InterCityLyn traukinys į Aarhus iš Kopenhagos nuvažiuoja per 3 valandas, į Odensę – per 1 val. 15 min. InterCityLyn yra greitasis traukinys, stojantis tik keliose stotyse.
InterCity ir Eurocity traukiniai yra greitesni nei regioniniai, turi mažiau sustojimų. Tvarkaraščiuose žymimi „IC“ ir „EB“.
S-tog (S-traukiniai). Šie traukiniai jungia Kopenhagos miesto centrą su Kopenhagos priemiesčiais. Daugiausiai šis traukinys važiuoja po žeme. InterRail Pass bilietas šiuose traukiniuose galioja.

Naktiniai traukiniai

Su City Night Line naktiniais traukiniais galima per naktį keliauti iš Kopenhagos į Vokietiją (Hamburgą, Kiolną), Nyderlandus (Utrechtą, Amsterdamą), Šveicariją (Bazelį), Čekiją (Prahą). Tarpmiestinis Intercity naktinis traukinys kursuoja tarp Kopenhagos oro uosto (Kastrup) ir Frederikshauno. Traukiniuose patogiai miegosite lovose arba sėdimose vietose. Veikia kondicionavimo sistema, baras, restoranas, pritaikyta neįgaliesiems, pateikiama spauda, elektros prieigos taškai. Vietos rezervacija šiuose traukiniuose yra privaloma. InterRail Pass bilietas turi galioti visose šalyse, per kurias traukinys važiuoja.

Privačios geležinkelių kompanijos

Su InterRail Pass bilietu galima keliauti ir su privačiomis geležinkelių kompanijomis Arriva, DSB S-tog en DSB First. Turintiems InterRail Pass bilietą taikoma 50% nuolaida keliaujant su privačia geležinkelių kompanija Nordjyske Jernbaner šiais maršrutais:
Hjørring – Hirtshals
Frederikshavn – Skagen

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.