Traukinių bilietai
ŠALYS  »  DANIJA  »  STOTYS

Centrinė Kopenhagos stotis

Tai pagrindinė geležinkelio stotis Kopenhagoje ir didžiausia Danijoje. Nors niekuo ypatingai neišsiskiria, joje rasti reikiamą maršrutą lengva – puikus susisiekimas su daugybe Danijos miestų.
Iš Kopenhagos tuneliu ir tiltu galima pervažiuoti į Malmę (Švedija). Kas 20 minučių traukiniai kursuoja tarp Helsingioro, Kopenhagos ir Malmės, o Švedijoje važiuoja iki Helsingborgo ir Kristianstado. Yra tiesioginis traukinys iš Kopenhagos į Geteborgą. Norint nuvykti į Stokholmą reikia persėsti Malmėje.
Šioje stotyje yra galimybė saugoti savo bagažą specialiose bagažo dėžėse. Paros saugojimo kaina yra ~50-70 DKK.
Iš kartos į kartą kopenhagiečiai perduoda tradiciją susitikti „po laikrodžiu“. Laikrodis yra prie pagrindinio įėjimo į stotį. Tai populiari pasimatymų ir susitikimų vieta.

Kopenhagos oro uosto stotis

Kopenhagos Kastrup oro uosto 3 terminale yra traukinių stotis, iš kurios galima važiuoti iki Kopenhagos centrinės traukinių stoties København H, Malmės (Švedija) ir kt.

Esbjerg stotis

Esbjergas yra svarbus geležinkelių ir kelių eismo taškas. Iš šio miesto taip pat išvyksta keltai į Jungtinę Karalystę ir Farerų salas (vasaros metu). Traukiniu iš Esbjergo galima vykti į Aarhus, Odense, Kopenhagą (IC) ir Niebüll (Vokietija).

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.