Traukinių bilietai
ŠALYS  »  AUSTRIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Austriją traukiniais ir aplankyti žymiausias vietoves. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Vienos bei kalnų kurortų.

VIENA

Viena – Europos kultūros sostinė, žavinti savo unikalumu. Miestas giriamas dėl išsiskiriančios infrastruktūros, švaros ir tvarkos, saugumo. Čia kiekvienas ras, kaip praleisti laisvalaikį, – vieni aplankys populiariausius muziejus ir kultūros paminklus, kiti ramiai ir romantiškai praleis savaitgalį. Bevaikštant siauromis gatvelėmis būtina pamatyti Schönbrunn pilį, Imperatorių rūmus, didingą Žiedo bulvarą, Šv. Stepono katedrą, Ispanų jojimo mokyklą, Habsburgų rūmus, Anker laikrodį, Parlamentą, Valstybinius operos rūmus, Milžino Ferio ratą, Miesto ir Rožių parkus ir daugelį kitų lankytinų objektų.

ZALCBURGAS

Nepaprasto grožio, unikalių architektūrinių paminklų ir kultūros paveldo miestas. Zalcburgas yra netoli Austrijos - Vokietijos sienos, ~3 val. kelio traukiniu nuo Vienos. Kadangi Zalcburge aibė įdomybių, čia rekomenduojama praleisti mažiausiai savaitę, tačiau jei tiek laiko neturite, skirkite bent dieną ar dvi apžiūrėti svarbiausiems objektams.

GRACAS

Šio viduramžiško miesto spalvos pribloškia kiekvieną turistą: žali parkai, raudoni stogai, mėlyna Mur upė kuria įspūdingą gamtovaizdį. Graze siūloma daugybė įvairių apžvalginių ekskursijų į įvairias vietas. Mieste yra teatras po atviru dangumi, mažas karo muziejus ir XVI amžiuje statyta varpinė. XV amžiaus brandžiosios gotikos stiliumi įrengta katedra irgi verta dėmesio. Ferdinando II mauzoliejus, esantis netoliese, taip pat labai įspūdingas, čia galite apžvelgti išlikusias freskas. Mieste būtina aplankyti Baroko rūmus (Schloss Eggenberg), kuriuose dominuoja astronomijos mokslo simboliai ir tema.

SLIDINĖJIMO KURORTAI

Išglas (Ischgl) kurortas mėgstamas slidininkų bei snieglentininkų. Čia įrengta daugiau nei 60 slidinėjimo trasų, ilgiausia iš jų siekia 11 km, o visos kartu sudaro apie 238 km. Slidinėjimo sezonas kurorte trunka nuo gruodžio iki gegužės pradžios. Kurorte įrengtos 4 km rogių trasos, įrengtomis pasivaikščiojimų trasomis galima leistis į žygį pėsčiomis.

Zeldenas (Sölden) - kalnų kurortas Tirolio regione 1377 m aukštyje virš jūros lygio. Populiarus tiek žiemą, tiek vasarą. Zeldeno apylinkėse – net kelios daugiau nei 3000 m iškilusios kalnų viršūnės. Šis kalnų slidinėjimo kurortas garsėja ilgiausiomis regione slidžių trasomis. Netoli Zeldeno galima aplankyti du ledkalnius ‒ Rettenbach ir Tiefenbach. Zeldene natūrali sniego danga išsilaiko nuo lapkričio iki gegužės mėnesio. Bendras trasų ilgis – 150 km.

Gaštaino slėnis (Gastein). Slidinėjimo sezonas šiame regione paprastai trunka nuo gruodžio vidurio iki pavasario. Bendras trasų ilgis viršija 200 km. Be žiemos sporto malonumų galima pasimėgauti karštosiomis versmėmis, kurių vanduo turi gydomųjų savybių. Dėl šių terminių versmių kurortas buvo populiarus jau XIX a.

Zell am SeeKaprunas. Šalia Zell ežero įkurtas miestas yra vienas iš seniausių šiame regione ir yra svarbiausias Austrijos slidinėjimo regionas ir viena iš populiariausių slidinėjimo Europoje vietų. Zell am See tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems slidininkams. Ilgiausia kurorto slidinėjimo trasa - net 6,2 km ilgio. Regione įrengta per 130 km trasų.

ALPĖS VASARĄ

Alpėse galima šauniai leisti laiką ne tik žiemą slidinėjant, bet ir vasarą. Ko gero vasara yra net gi daugiau pramogų, kurias galima išbandyti: ekstremalus plaukimas kalnų upėmis – plaustais, baidarėmis, kajakais, su plūduru, leidimasis kriokliais, pasivaikščiojimai po kalnus pėsčiomis kelias dienas nakvojant kalnų trobelėse, skrydis parasparniu ir kt.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Alpės vasarą
Alpės vasarą
Gracas
Gracas
Slidinėjimas Austrijoje
Slidinėjimas Austrijoje

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.