Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ISPANIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Ispaniją traukiniais ir aplankyti žymiausias vietoves. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Barselonos bei Žironos.

MARŠRUTAI

Ispanija žavi savo istorija, klimatu, gamtovaizdžiu, paplūdimiais, atmosfera ir papročiais. Apsilankykite aistringuose festivaliuose, susipažinkite su išskirtinėmis tradicijomis, aplankykite Ispanijos istorines vietas ir mėgaukitės nuostabia šalies virtuve.
Sudarinėjantiems kelionės maršruto planą, rekomenduojame zigzag.lt bloge pežvelgti 5 populiariausių traukinių maršrutų Ispanijoje sąrašą arba pasinaudoti traukinių maršrutu po Pirėnų pusiasalį.

Norintiems pasigrožėti nuostabiais gamtovaizdžiais siūlome šiuos traukinių maršrutus:
Madridas – Aranda - Burgos
Barselona - Puigcerdà
Algeciras - Ronda
Hueska - Canfranc

BARSELONA

Barselona yra antras pagal dydį Ispanijos miestas ir Katalonijos sostinė. Tai stilingas miestas, visuomet koja kojon žengiantis su meno, dizaino ir virtuvės pažanga. Tai drąsių modernizmo architektų ir siurrealizmo dailininkų (pvz., Dali) namai. Leiskitės žemyn populiariausia Ispanijos alėja Les Ramblas, grožėkitės stulbinančiais ekscentriškos La Sagrada Familia bažnyčios, kurtos Gaudi, bokštais. La Sagrada Familia katedra yra vienas iš Gaudi kūrybos šedevrų, pradėtas statyti 1882 m., ir planuojama pabaigti iki 2080 m. Planuojama, kad užbaigus ji turės 12 bokštų, simbolizuojančių 12 apaštalų. Nors ir nebaigta, ji yra labai įspūdinga ir nuostabi, be to, lankytojams leidžiama apžiūrėti jos vidų. Kalvotas Guell parkas Barselonos šiaurinėje dalyje yra taip pat projektuotas Gaudi ir neabejotinai yra vienas žymiausių parkų pasaulyje. Spalvingi paviljonai ir vingiuoti laiptai atrodo tarsi būtų iš kito pasaulio.
Čia yra tiek daug visko pamatyti ir nuveikti, kad neturėsite laiko nuobodžiauti. O keliauti daug neišlaidaujant jums padės nemokamų lankytinų vietų Barselonoje sąrašas.

SANTIAGO DE COMPOSTELLA KELIAS

Tradicinis 780 km ilgio kelias iš St. Jean Pied-de-Port Prancūzijoje iki Santiago de Compostela Ispanijoje. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie 40 dienų ir traukia piligrimus iš viso pasaulio. Kai kurie šį kelią įveikia pėsčiomis, kai kurie keliauja dviračiais.

MADRIDAS

Ispanijos sostinė yra gyvybingas ir judrus miestas. Madridas yra šalies vyriausybės ir komercijos centras.
Puerta del Sol yra Madrido širdis, iš kurios driekiasi pagrindinės gatvės - Calle Mayor ar Calle del Arenal. Miestas didžiuojasi puikiais ir žymiais muziejais, tokiais kaip Prado ar Centro de Arte Reine Sofia. Gausiai dekoruota Palacio Royal yra įspūdingas ir vertas aplankyti architektūros objektas. Geriausiai žinoma aikštė, Plaza Mayor, kurioje kadaise vykdavo bulių kautynės, turgūs, turnyrai ir vykdomos egzekucijos.

PAMPLONA, BULIŲ BĖGIMAS

Šis renginys, dar vadinamas „Sanfermines“ ar „encierro“ yra puiki pramoga adrenalino mėgėjams. Šis pašėlęs festivalis rengiamas kiekvienais metais liepos 6-14 dienomis. Kasdien 8 val. ryto buliai paleidžiami bėgti 825 m (per maždaug 3 minutes), tad nevėluokite, jei norėsite prisijungti.

ALHAMBRA, GRANADA

Tai vienas iš gražiausių islamiško meno ir architektūros pavyzdžių. Alhambra yra didinga tvirtovė, stūgsanti Granados centre ir savo kolonų, kupolų ir vandens žaismo ansambliu įkvepianti kiekvieną lankytoją.

SEVILIJA

Sevilijos Katedra (trečia pagal dydį pasaulyje) ir Alcazar kompleksas (XIV a. maurų tvirtovė) yra pakankamos priežastys aplankyti Andalūzijos sostinę. Čia taip pat yra Barrio de Santa Cruz, senasis žydų kvartalas su galybe gatvelių. Labiausiai įsiminsite gausybę gitaristų, nedideles ir mielas aikštes bei nuostabias tapas užkandines. Lankydamiesi Sevilijoje nepamirškite užsukti į:
Katedrą ir Giraldą, Alkazaro pilį ir sodus, Maria Lusia parką, The Torre del Orre (Aukso bokštą), Barrio Santa Cruz ir senąjį žydų kvartalą, Plaza de Toros de la Real Maestranza.

ISPANIJOS VYNO KELIAI

Ispanijoje gausybė regionų, kuriuose gaminamas vynas, tad ir vyno kelio maršrutų čia daugybė. Tačiau retas keliautojas, nors truputį besidomintis vynu ir istorija, neužsuks į Andalūziją, kurios kraštovaizdis kinta nuo Almerijos dykumų iki snieguotų kalnų, puikių paplūdimių ir baltų kaimelių, įsikūrusių kalnų šlaituose ir vainikuotų žaviomis pilimis. O kur dar istoriniai miestai – Kordoba, Sevilija, Granada! Vyno gerbėjai visų pirma skuos link Cheres de la Fronteros, Sankular de Baramedos ir Santa Marijos perėjos miestų, kurių trikampyje puoselėjami vynuogynai ir iš “Polomino” vynuogių gaminamas stiprus, įvairaus skonio bei kvapo cheresas.

ŠVENTA SAVAITĖ (SANTA SEMANA)

Ispanija garsėja Šventos savaitės (savaitė prieš šv. Velykas) arba Semana Santa tradicijomis. Minimi didingi religinės istorijos momentai, Jėzaus Kristaus ir Mergelės Marijos atvaizdai nešami ant daugybės žmonių pečių, grojamos įvairios melodijos, žygiuoja atgailautojai ir visi šventės dalyviai aktyviai dalyvauja plodami rankomis ar raudodami. Procesijos vyksta kiekvieną Šventos savaitės dieną, didelės statulos keičiamos priklausomai nuo to dienos reikšmingumo, tačiau svarbiausios dienos yra Verbų Sekmadienis, Didysis Ketvirtadienis ir Penktadienis. Semana Santa paprastai baigiasi šeštadienį prieš šv. Velykas, nors daugumoje miestų tai yra dar viena priežastis rengti procesiją. Tiesa, per šv. Velykas dažniausiai rengiama tik viena procesija, per kurią baigiamos visos iškilmės. Žymiausios procesijos vyksta Sevilijoje, Malagoje, Rondoje. Malagoje ir Sevilijoje rengiamos pačios didžiausios iškilmės visame pasaulyje, o kai kurios pasos (arba tranos, kaip jos vadinamos Malagoje) gali sverti net 5 tonas, tad joms gabenti prireikia kelių šimtų vyrų.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Pamplona
Pamplona
Barselona
Barselona
Apelsinai
Apelsinai

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.