Traukinių bilietai
ŠALYS  »  PRANCŪZIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Prancūziją traukiniais ir aplankyti žymiausias vietoves. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Paryžiaus bei į Disneilendą.

MARŠRUTAI

Norintiems pasigrožėti nuostabiais Prancūzijos gamtovaizdžiais, rekomenduojame šias vietoves bei traukinių maršrutus.

PARYŽIUS

Paryžius – „tai ne miestas, tai visas pasaulis“ (Karolis V). Prancūzijos sostinė apibūdinama kaip kvepalų, išpuoselėto skonio, mados ir meno, meilės, gurmaniškos virtuvės ir šviesų miestas. Sunku rasti kitą panašų pasaulio miestą, kuriame būtų tiek daug įžymių vietų, tiek būtų gyvenę ir kūrę garsių mokslininkų, politinių veikėjų, menininkų. Eifelio bokštas, Luvras, Bastilija, Eliziejaus laukai, Noterdamas - tai tik keletas didžiausių miesto lankytinų objektų. 13 km nuo Paryžiaus yra įspūdingas Versalio rūmų kompleksas. Garsieji Versalio rūmai buvo pastatyti tam, kad Prancūzijos karaliai galėtų pasislėpti nuo Paryžiaus miesto šurmulio.
Prieš keliaudami į Prancūzijos sostinę pasidomėkite nemokamomis lankytinomis vietomis Paryžiuje.

DISNEILENDAS

Šeimas traukia Paryžiaus Disneilendas, kuris įsikūrė netoli sostinės ir kviečia ir vaikus, ir suaugusius gerai praleisti laiką ištisus metus. Siūlome iki Disneilendo (Prancūzija) keliauti traukiniu. Kursuoja tiesioginis "Eurostar" reisas Londonas - Disneilendas. Greitieji traukiniai pasakų šalį pasiekia vos per 3 valandas! Siūlome paskaityti mūsų keliautojų išvykos į Disneilendą, pasakų šalį, įspūdžius.

LUAROS SLĖNIS ir LUAROS UPĖS SLĖNIO PILYS

Luaros slėnis dar vadinamas Prancūzijos sodu. Įstabus gamtos grožis šiame upės slėnyje išpopuliarėjo dar Renesanse. Čia įsikūrusios Chambord, Chevemy, Chenonceau ir Blois pilys slepia savo istorijas ir paslaptis. Sakoma, kad šioje vietoje jausta didžiulė konkurencija tarp karaliaus meilužių ir kartą įvykdyta šaltakraujiška žmogžudystė...
 
Leiskitės į kelionę atgal laiku upių vagomis, kurias labai mėgo Prancūzijos karaliai. Atraskite turtingus istorinius lobius, kuriuos UNESCO įtraukė į Pasaulio paveldo sąrašą.
Paris Montparnasse – Saint-Pierre-des-Corps (Tours) : 1 val. su TGV.
Tours – Chenonceau: 30 min. su TER.
Tours – Azay-le-Rideau: 30 min. su TER.
Tours – Amboise: 20 min. su TER.

ŽYDROJI PAKRANTĖ (Cote d'Azur)

Kanai - Nica - Monakas - Monte Karlas – auksinė Prancūzijos pakrantė, žibanti prabanga, smėlio paplūdimiais ir smagiu naktiniu gyvenimu bei visomis įmanomomis prabangos šviesomis. Čia ištisus metus šviečia saulė, oro temperatūra nenukrinta žemiau dešimties laipsnių šilumos, virš mėlynos jūros skraido baltos žuvėdros, tyliai ošia palmės, o žmonės gyvena geltonuose namukuose su melsvomis medinėmis langinėmis. Tai – Žydroji pakrantė (Côte d’Azur). Jūros ir saulės mėgėjai čia privalo sustoti!
Kanai daugeliui asocijuojasi su tviskančiomis, pasiturinčiomis ir spalvingomis kino žvaigždėmis. Tai vieta, kur mada alsuoja ne tik ant raudonojo kilimo, bet ir Viduržemio jūros paplūdimiuose.
REKOMENDUOJAME.
- Kanų apsipirkimų festivalis. Keturios nepakartojamos apsipirkimų dienos, skiriamos pirkiniams, gastronomui ir gyvenimo menui.
- Tarptautinis Kanų mados fotografijos festivalis, kiekvieną vasarą rengiamas skirtingose Kanų vietose.
- Unikalus Parfumerijos muziejus Grase, prabangių kvepalų prekybos Prancūzijoje lopšys.
- Tarptautinis mados ir fotografijos festivalis Hyeres / gegužė - birželis. Naujausių tendencijų ant podiumo apžvalga, rengiama Villa Noailles.
Paris Gare de Lyon – Cannes. Iki 7 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 5 val. 4 min.
Marseille Saint-Charles – Cannes. Iki 14 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 1 val. 53 min.
Marseille Saint-Charles – Hyères. Iki 8 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 1 val. 5 min.
Cannes – Grasse. Iki 17 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 29 min. Pasiekti miestą galėsite autobusu, vykstančiu iš traukinių stoties.

BRETANĖ

Bretanė yra įvairialypis regionas šiaurės vakarų Prancūzijoje, skalaujamas Atlanto vandenyno. Aplankykite Saint-Malo, seną piratų miestą ir vaizdingą studentų miestelį Reną. Carnac vietovė žavi tradicine provincijos architektūra bei priešistorinių akmenų kolekcija. Šis regionas subalansuotas mėgstantiems gryną jūros orą.
 
BRETANĖ: SAINT MALO, LA BAULE ir RENNES
Užsukite į vieną iš lankomiausių Prancūzijos dalių ir įkvėpkite Šiaurės Atlanto pakrantės oro – greitasis TGV traukinys nugabens jus į regiono širdį, puikiai žinomą dėl kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių, kokius regėjote tik atvirukuose.
Paris Montparnasse – Saint-Malo: 2 val. 58 min. su TGV; 3 val. 12 min. su TER ir TGV.
Paris Montparnasse – La Baule: 3 val. 01 min. su TGV.
Paris Montparnasse – Rennes: 2 val. 09 min. su TGV.

MONT ST. MICHEL

Vienas iš „Vakarų stebuklų“ - Sen Mišelio kalnas (Mont Saint Michel) - tik per potvynius virsta sala. Įlankoje tarp Bretanės ir Normandijos kalnas saugo nuostabią viduramžių architektūrą. Tai tarp Normandijos ir Bretanės esantis didžiulis benediktinų vienuolynas. Viduramžiais tai buvo svarbus mokslo centras, tačiau po Revoliucijos čia buvo įrengtas kalėjimas. Vienuolyne yra keli lygmenys: aukščiausiame gyveno vienuoliai, viduriniajame buvo priimami garbingi svečiai, žemutiniame galėjo apsistoti piligrimai ir kiti paprasti lankytojai. Iš apžvalginių aikštelių nuo miesto sienų atsiveria nuostabi pakrantės salų panorama. Iš čia galima stebėti stipriausius Europoje potvynius ir atoslūgius. Vanduo čia pakyla 12 ar daugiau metrų. Per parą kyla 2 potvyniai ir atoslūgiai. Sen Mišelio kalnas - sala nuo kranto nutolęs vos porą kilometrų ir yra apipintas legendomis. Pasak vienos iš jų, senovėje šioje vietoje buvusios neįžengiamos girios ir pelkės, kurios vienąsyk prasmegusios skradžiai. Likęs tik vienas kalnas. Sen Mišelio vienuolynas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio istorinio paveldo sąrašą.
Paris Montparnasse – Rennes: 2 val. 09 min. su TGV + pervežimas iki vietos.

PRANCŪZIJOS ALPĖS

Jei jums patinka kalnų sportas, slidinėjimas, alpinizmas ar žygiai, Prancūzijos Alpes aplankyti tiesiog privalote. Čia įsikūręs legendinis alpinizmo centras Chamonix traukia iššūkių ir aštrių pojūčių ieškančius slidininkus. Į slidinėjimo kurortus Prancūzijos Alpėse galite nuvykti "Eurostar" sezoniniais reisais. Iš stotelių Moûtiers, Aime-la-PLagne, Bourg St Maurice pasiekiami šie kalnų kurortai: Courchevel, La Plagne, Les Arcs, Méribel, Tignes, Val d’Isère, Val Thorens, Les Menuires. Labai patogu, kad leidžiamas nemokamas papildomas bagažo vienetas, kuris talpinamas ant įprasto bagažo viršaus. Pavyzdžiui, slidžių pora arba snieglentė. Traukinių bilietai į kalnų kurortus >

VAIZDINGI MARŠRUTAI


Nîmes – Clermont - Ferrand

Ši traukinių linija nutiesta per nepaliestą Pietų Prancūzijos gamtą, kerta 106 tunelius, 1300 tiltų, tarp kurių išvysite 41 arką turintį Chamborigaud viaduką. Iš traukinio atsiveria kalnų panorama, besitęsianti iki horizonto...

Arvant - St.Flour - Millau – Beziers

Tai ilgiausias traukinių maršrutas Prancūzijoje, kursuojantis kartą per dieną. Ši linija Prancūzijoje yra žinoma kaip "la ligne des Causses" arba "la ligne de l’Aubrac", ir trunka visą dieną. Važiuodami šiuo maršrutu pakilsite į 1100 m aukštį virš jūros lygio. Kelionės metu atsiveria įstabus kraštovaizdis: Viaduc de Garabit vienas iš Gustave Eiffel šedevrų, apimantis upės Truyère tarpeklį, nusileidžiantis į Tarn slėnį. Maršrutas kerta modernų Millau viaduką. Pravažiuojamas Roquefort miestelis pasaulyje garsus sūriais.

(Clermont-Ferrand) - Arvant – Langogne – Alès - Nimes

Šis maršrutas įspūdingas tuo, jog driekiasi per Allier Gorge, vietą, kur nėra jokių kelių, leidžiasi žemyn link Nimes per įspūdingus Cévennes kalnus. Pravažiuosite daugybę tunelių ir įspūdingų viadukų. Vasarą čia kursuoja specialūs turistiniai traukiniai tarp Langeac ir Langogne.

SPA

NORMANDIJA: DEAUVILLE
Atraskite smėlėtus Deauville paplūdimius, garsius savo sveikatingumo centrais, vos už 2 val. kelio nuo Paryžiaus! Mėgaukitės pelnytu poilsiu nuo miesto rūpesčių ir atsipalaiduokite viename iš daugelio SPA kurortų.
Paris Montparnasse – Deauville: 2 val. su Intercités iki 3 reisų per dieną.

PAJŪRIS

AQUITAINE PAKRANTĖ: ARCACHON, BIARRITZ ir BORDO
Atsipalaiduokite ir pasinaudokite pajūrio teikiamais malonumais: patraukliais paplūdimiais, švelniu klimatu, paplūdimio sportu ir daugybe kurortų. Palepinkite save geriausiais Bordo vynais ir aukščiausios klasės virtuve.
Paris Montparnasse – Arcachon: 3 val. 53 min. su TGV iki 2 reisų per dieną.
Paris Montparnasse – Bordeaux: 3 val. 10 min. su TGV iki 21 reiso per dieną.
Paris Montparnasse – Biarritz: 5 val. 10 min. su TGV iki 4 reisų per dieną.

PAVELDAS

PIETŲ PRANCŪZIJA
Nesibaigiantys levandų laukai, gili žydra jūra, kvapą gniaužiantį pakrantė, cikadų dainos ir pilnatvės jausmas. Sveiki atvykę į Pietų Prancūziją, kur gyvenimo džiaugsmas ir komfortas yra ne tušti žodžiai. Aplankykite viduramžių Avinjono „Cité des Papes“ pilį ir pajuskite kosmopolitiškojo Marselio skonį.
Paris Gare de Lyon – Avignon: 2 val. 45 min. su TGV iki 4 reisų per dieną.
Avignon – Aix-en-Provence: 24 min. su TGV iki 19 reisų per dieną.
Aix-en-Provence – Marseille: 11 min. su TGV iki 22 reisų per dieną.
Marseille – Nîmes: 58 min. su TGV, TER arba Intercités iki 11 reisų per dieną.

KULINARIJA IR VYNAS

RONOS UPĖS REGIONAS
Ronos upės regionas garsus savo gurmanišku maistu ir vynu. Iš Burgundijos ir Bordo sričių vynuogynų gaminami prestižiškiausi vynai pasaulyje: Chablis, Côtes de Beaune, Pouilly Fumé, Pommard ir Château Margaux. Puikus maistas ir tradicinis vynas: delikatesai, kurie tikrai pamalonins gomurį. Šis maršrutas atves jus į Bordo širdį, prie plytinčių vynuogynų šalia Garonne upės Pirėnų papėdėje.
Paris Montparnasse – Bordeaux: 3 val. 10 min. su TGV iki 21 reisų per dieną.
Bordeaux – Saint-Emilion: 37 min. su TER iki 9 reisų per dieną.
 
ŠAMPANĖ
Keliauti po Šampanę galima ratu, o kelionę vertėtų pradėti ir baigti Reimse. Miesto centre į dangų šauna įspūdingų matmenų, tačiau be galo grakštūs bokštai gotikinės katedros, kurioje būdavo karūnuojami Prancūzijos karaliai. Reimse architektūros mėgėjai nepraleis progos pasigėrėti Šv. Remigijaus bazilika ir Marso Vartų triumfo arka. Apsilankius karalių mieste ir šalimais esančiuose šampano namuose, galima keliauti link Epernė, pakeliui verta stabtelėti prie Louvois, kurio pilies sodas sutvarkytas pagal Versalio pavyzdį. Epernė tiesiog būtina užsukti bent į vienus pasaulinio garso šampano namus – “Moet&Chandon”, “Mercier” ar kitus, su būreliu turistų paklajoti po nesibaigiančius šampano rūsius ir pasimėgauti taure išskirtinio gėrimo.
 
ELZASAS
Elzasas garsėja gražiais legendiniais vyndarių miesteliais, bažnyčiomis, pilimis ir įspūdingais Strasbūro, Colmar ir Mulhouse miestais. Reino upė teka per švelnius slėnius ir kalvotą kraštovaizdį. Provincija taip pat garsėja vynuogynais, miškais ir vaizdingais ežerais. Atsidūręs kultūrų kryžkelėje regionas išlaikė savo kalbą ir paveldą.
Elzaso vynas – vokiško kruopštumo ir prancūziško subtilumo derinys. Šis kerintis peizažas sukūrė unikalius regiono produktus - „Crémant d’Alsace“, putojantį baltą Elzaso vyną ir tradicinę "Choucroute". Žinovus šis regionas traukia vyno įvairove, čia gaminami puikus nemaišytas atskirų “Risling”, “Pinot Gris”, “Pinot Blanc” ir kitų vynuogių derliaus vynas. Lankytojus traukia idiliškas Kolmaro senamiestis ir šalia viduramžiško Ribovilė esantys pilių griuvėsiai.
Regiono kulinarinės tradicijos primena laikus, kai dėl Elzaso kovojo Vokietija ir Prancūzija. Kad įsitikintum tuo, tereikia paragauti dešrelių su raugintais kopūstais ir mielinių pyragėlių su razinomis.
Paris Est – Strasbourg: 2 val. 20 min. su TGV.
Strasbourg – Colmar: 30 min. su TER.
Colmar – Paris Est: 2 val. 51 min. su TGV.
 
PRANCŪZIJOS VIRĖJAI IR PUIKŪS VYNAI
Aplankykite Lioną ir jo „bouchons” - nepretenzingus mažus restoranus, tiekiančius tradicinius patiekalus. Nors čia nerasite aukščiausios klasės virtuvės, tačiau puiki atmosfera ir unikalūs regiono patiekalai garantuoti. Dižonas ir Burgundija gurmanams turi pasiūlyti daug daugiau nei garstyčias, sraiges ir Bordo jautieną.
Paris Gare de Lyon – Lyon Part Dieu: 2 val. su TGV iki 22 reisų per dieną.
Beaune – Dijon: 20 min. su TER iki 45 reisų per dieną.
Lyon - Beaune: 1 val. 40 min. su TER iki 16 reisų per dieną.
Dijon – Paris Gare de Lyon: 1 val. 36 min. su TGV iki 10 reisų per dieną.

ŠEIMOMS

FUTUROSKOPAS ir POITOU CHARENTES
Nuvykite su šeima į vieną didžiausių ir interaktyviausių pramogų parkų Europoje, skirtų technologijoms. Už kelių kilometrų nuo Poitiers miesto jūsų laukia įvairios lauko pramogos: plaukimas kanojomis, vandens slidės ir kt. Toliau į pietus, La Rochelle, galėsite pasivaikščioti piratų ir kovų istorijų takais.
Paris Montparnasse – Futuroscope TGV: 1 val. 22 min. su TGV iki 2 reisų per dieną.
Futuroscope TGV – Poitiers: 7 min. su TER iki 5 reisų per dieną.
Poitiers – La Rochelle: 1 val. 16 min. su TGV iki 6 reisų per dieną.
 
AUVERGNE VULKANŲ ŠALIS
Auvergne peizaže dominuoja šaltiniai ir kadaise išsiveržę vulkanai. Nebijokite, vulkanai yra nepavojingi ir tapo puikia vieta pasivaikščiojimams ir lauko pramogoms.
Paris Gare de Lyon – Clermont Ferrand: 3 val. 07 min. su Intercités iki 8 reisų per dieną.
Clermont Ferrand – Langeac: 1 val. 29 min. su TER iki 3 reisų per dieną.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Beaune vynuogynai
Beaune vynuogynai
Mont Saint Michel vienuolynas
Mont Saint Michel vienuolynas
Eifelio bokštas Paryžiuje
Eifelio bokštas Paryžiuje

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.