Traukinių bilietai
ŠALYS  »  PRANCŪZIJA  »  REZERVACIJOS

REZERVACIJOS

TGV greitaeigiuose traukiniuose privalomos rezervacijos. Rezervacijos kaina tiek I-oje, tiek II-oje klasėje svyruoja nuo 6 iki 18 EUR. Rezervacijos kaina su InterRail Pass yra 6 EUR. Tačiau šių rezervacijų kiekis keliautojams su InterRail Pass yra ribotas. Jei nebėra vietų minėtai kainai, galima atlikti „paskutinės minutės“ rezervaciją už 18 EUR. Žemiausiai rezervacijos kainai yra ribotas vietų skaičius. Kuo mažiau likus laiko iki išvykimo atliekama rezervacija, tuo aukštesnė jos kaina. Nurodytos kainos galioja tik Prancūzijos maršrutuose.

Thalys greitaeigiuose tarptautiniuose traukiniuose reikalingos rezervacijos. Rezervacija II-oje klasėje kainuoja nuo 37 iki 62 EUR, I-oje – nuo 60 iki 100 EUR (įskaičiuotas maistas ir gėrimai).

TEOZ tarpmiestiniuose traukiniuose privalomos rezervacijos. Tiek I-os, tiek II-os klasės vietos rezervacijos kainuoja 6 EUR.

Lunea Corail tarpmiestiniuose naktiniuose traukiniuose rezervacijos yra rekomenduojamos, bet nebūtinos. Tiek I-os, tiek II-os klasės rezervacija kainuoja 1,5 EUR.

Eurostar greituosiuose traukiniuose reikalingos rezervacijos. Dėl rezervacijos mokesčio dydžio rekomenduojame pasitikslinti kasose.

TER ir Transilien regioniniuose traukiniuose rezervacijų nėra.
 
Dėl tikslių kainų rekomenduojame pasitikslinti traukinių stotyse.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.