Traukinių bilietai
ŠALYS  »  NORVEGIJA  »  STOTYS

STOTYS

Traukinių stotys Norvegijoje dažniausiai atidaromos maždaug 6 valandą ryte ir uždaromos tarp 22:00 ir vidurnakčio. Darbo laikas ribojamas savaitgaliais, sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis.

Oslo stotis

Pagrindinė ir didžiausia Norvegijos geležinkelio stotis yra Centrinė Oslo stotis (Oslas Central-Stasjon), taip pat žinoma kaip Oslo-S. Tai stotis, iš kurios išvyksta daugiausiai tolimojo susisiekimo traukinių. Iš čia galima pasiekti Trondheimą, Bergeną, Stavangerį, Stokholmą, Geteborgą, Kopenhagą ir daugelį kitų vietų.

Bergeno stotis

Bergeno stotis (Bergen stasjon) yra pagrindinė geležinkelio stotis Bergene. Iš čia keliauja traukiniai į Oslą, priemiesčio miestelius Arna, Voss ir Myrdal. Stotis įsikūrusi rytinėje pusėje nuo miesto centro ir turi keturias platformas. Stoties pastatas yra laikomas vienu iš gražiausių Norvegijoje ir saugomas valstybės.

Stavangerio stotis

Stavangerio geležinkelio stotis (Stavanger stasjon) yra įsikūrusi miesto centre. Tai galutinė Sørlandet linijos stotis. Iš čia kursuoja regioniniai traukiniai į Oslą, Kristiansand. Su priemiesčio rajonais Stavangerio miestą jungia Jæren geležinkelio maršrutas.

Trondheimo stotis

Trondheimo centrinė stotis (Trondheim sentralstasjon) arba Trondheimas S įsikūrusi šiaurinėje miesto centro dalyje Brattøra. Tai pagrindinė Dovre linijos stotis, vedanti į šalies pietus, taip pat jungiasi su Nordland linija, kuri veda į šiaurę. Iš Trondheim S kursuoja greitieji traukiniai į Oslą, Bodo, regioniniai traukiniai vyksta į Roros ir Ostersund (Švedijoje) ir daugelį kitų vietų.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.