Traukinių bilietai
ŠALYS  »  SLOVAKIJA  »  STOTYS

Stotis Bratislavoje

Kelionė traukiniu po Slovakiją, InterRail Global Pass
Kelionė traukiniu po Slovakiją, InterRail Global Pass
Bratislava Hlavná stanica (pagrindinė stotis) yra netoli miesto centro. Čia siūloma daugiausiai šalyje tarptautinių maršrutų į Austriją, Čekiją, Lenkiją, Vengriją ir, žinoma, siūlomi vietiniai maršrutai.
Stanica Petražalka yra Petažalkos rajone. Iš čia traukiniai važiuoja į Vieną ir Vengriją bei keliais vidiniais maršutais.
Stanica Vinohrady yra šalia pagrindinės stoties. Visi traukiniai, važiuojantys į pietų, rytų ar šiaurės Slovakiją, pravažiuoja šią stotį. Dauguma tarptautinių traukinių čia stoja, išskyrus InterCity traukinius.
Stanica Predmestie yra netoli Vinohrady stoties. Ši stotis daugiausiai naudojama industriniams tikslams ir dauguma traukinių tiesiog pravažiuoja šią stotį, bet jie važiuoja tik į kitas stotis Bratislavoje.
Stanica Nové Mesto yra Ružinov rajone prie Kachajda ežero. Dauguma traukinių vyksta į kitus Slovakijos miestus, tačiau yra traukinių ir į Lenkiją.
Stanica Vajnory stotis yra Vajnory rajone. Dauguma traukinių, važiuojančių iš rytų, stoja šioje stotyje. Iš čia traukiniai išvyksta ir į Vengriją.
Stanica Devínska Nová Ves stotis yra Devínska Nová Ves rajone. Traukiniai vyksta į Austriją ir į kitus Slovakijos miestus.

Stotys Košice

Košice traukinių stotis greitai bus rekonstruojama. Iš čia vyksta daug traukinių į Slovakijos miestus ir užsienį.

Stotys Žilinoje

Žilinos traukinių stotis, atidaryta 1871 m., yra svarbi jungtis tarp Bratislavos ir Žilinos bei Žilinos ir Košice, Slovakijos pagrindinė rytų-vakarų traukinių kryptis. Taip pat čia važiuoja traukiniai Žilina – Rajec bei Žilina – Čadca – Svrčinovec zastávka – Mosty u Jablunkova. Stotis įsikūrusi Pavla Orságha Hviezdoslava, šiauriausiame miesto centro krašte.

Stotys Zvolene

Zvolen osobná traukinių stotis yra pagrindinė centrinėje Slovakijoje.
Zvolen nákladná stanica -tai didelis krovininių traukinių terminalas, tačiau čia taip pat kartais stoja kai kurie vietiniai traukiniai.
Zvolen mesto - mažesnė traukinių stotis arčiau miesto centro.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.