Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ITALIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Italiją traukiniais ir aplankyti gražiausias vietoves. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Romos, Milano bei Sicilijos.

MARŠRUTAI

Tikriausiai daugiau nėra tokios vietos, kurioje žmogus pajustų geriausias emocijas, parsivežtų neįkainojamą patirtį, pamatytų gražiausius vaizdus…
Sudarinėjantiems kelionės maršruto planą, rekomenduojame zigzag.lt bloge peržvelgti
5 populiariausių traukinių maršrutų Italijoje sąrašą.

ROMA

Senas posakis „Romos gyvavimui nėra ribų“. Šis posakis, ko gero yra tiesa. Amžinąjį Romos miestą supa griuvėsiai, paminklai, muziejai... Mažų mažiausiai būtina aplankyti Koliziejų, viduramžiškas gatveles, senovės Romos forumą ir puikų Panteoną. Būnant Romoje būtina apsilankyti Vatikane. Tai miestas-valstybė, įspūdingas krikščionybės centras Romos viduryje.
Vykstantiems į šį nuostabų miestą - nemokamų lankytinų vietų Romoje sąrašas.

NEAPOLIS

Vezuvijaus šešėlyje 219 km. į pietus nuo Romos yra Neapolis. Prigludęs prie didžiulės žydros įlankos kranto, Neapolis buvo vienas iš Viduržemio jūros žymiausių uostamiesčių nuo VI a.pr.Kr. Čia buvo išrasta ir pica. Mėgaukitės nepaprasta Neapolio energija ir aplankykite Archeologico Nazionale muziejų. Čia saugojami karališkos Farnese šeimos daiktai ir neįkainojama mozaika iš Pompėjos kolekcijų.

TOSKANA

Toskana džiugina tarp alyvmedžių giraičių ir vynuogynų įsikūrusiais kaimeliais ar sodybomis, į kurias veda kiparisais apsodintas kelias, o ant kalvų stūkso gerai įtvirtintos nedidelės pilaitės, primenančios neramų istorinį laikotarpį. Na, o peizažas čia nuolat kinta – Alpių kalnus keičia banguojančios Kjančio kalvos. Toskanoje yra ką veikti ir istorijos bei menų gerbėjams – miestai (Florencija, Piza, Siena ir kt.) vienas už kitą gražesni ir pilni kultūrinių objektų.
Ši sritis išgarsėjo to paties pavadinimo raudonuoju vynu. Važiuojant pro Montalčino miestelį derėtų prisiminti čia gaminamą puikųjį “Brunello” vyną ir nepraleisti progos aplankyti žinomiausius šio vyno gamintojus – “Barbi”, “Santa Giulija” ir kitus.

FLORENCIJA

Florencija - svarbiausias Toskanos miestas ir kartu Renesanso epicentras. Tai nuostabus kultūrinis meno ir architektūros perlas. Sakoma, kad čia buvo Leonardo da Vinci ir Brunelski namai. Miestą puošia bažnyčios, rūmai, galerijos, paminklai ir kitos meno vertybės. Vaikščiodami Florencijos gatvėmis jausitės tarsi vaikščiodami istorija. Nepraleiskite Galleria degli Uffizi galerijos, kurioje yra Botticelli’o „Veneros gimimas“ ir pasigrožėkite Ponte Vecchio garsiausiu Italijos tiltu.

MILANAS

Milanas yra Italijos mados ir finansų sostinė, turinti vieną iš prestižiškiausių pasaulio operos scenų „La Scala“. Cenacolo Vinciano galerijoje galite pamatyti Leonardo da Vinci garsų paveikslą „Paskutinė vakarienė“. Miesto orientyras - didžiausia pasaulyje gotikinė katedra - Duomo katedra, kurioje telpa 40 000 žmonių.

VENECIJA

Venecijos gatvelės - tarsi labirintai. Kanalų, salelių, bažnyčių, muziejų ir gondolų gausybė. Žvilgsnį traukia Piazza San Marco statula, praminta sparnuotu St. Mark liūtu. Pagrindinė miesto gatvė yra Grand Canal, kurią puošia puošnūs namai ir grakštūs tiltai. Kelionė po Veneciją suvirpins net užkietėjusių keliautojų širdis. Kasmet, vasario mėnesį, daug turistų sutraukia Venecijos karnavalas. Teatras, šokiai ir aerobikos pasirodymai. Per karnavalą Venecija tarsi atgyja. Tradicinės karnavalo kaukės yra žinomos visame pasaulyje ir tampa autentišku suvenyru.

CINQUE TERRE

Cinque Terre - neprilygstamas regionas Šiaurės Italijoje, skalaujamas Ligūrijos jūros. Tai 5 nedideli kaimeliai, įsirėžę į uolas tarp jūros ir kalvų: Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggiore kaimeliai. Čia yra daugybė veiklos: nuo laipiojimo uolomis ar plaukiojimo iki vyno degustavimo ar grožėjimosi nuostabiais saulėlydžiais. Keliavimas traukiniu ar pėsčiomis yra patogiausias ir lengviausias būdas aplankyti visas šias gyvenvietes. Automobiliams pritaikytų kelių čia nėra daug.

Populiariausi Italijos maršrutai traukiniu:

• Rome - Florence 1,39 val.
• Rome - Milan 3,30 val.
• Florence - Milan 2,10 val.
• Milan - Bologna 1,05 val.
• Rome - Venice 4,27 val.
• Milan - Venice 2,35 val.
• Florence - Venice 2,39 val.
• Rome - Naples 1,21 val.
• Rome - Bari 7 val.

Apsipirkti - keliaujant TGV traukiniu

Mėgaukitės saldžiu kaip „La Dolce Vita“ gyvenimu madingiausiame Italijos mieste Milane!
PARYŽIUS – MILANAS. Paris Gare de Lyon – Milano Porta Garibaldi. Iki 3 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 7 val. 6 min. Kaina nuo 25 EUR.
LIONAS – MILANAS. Lyon St Exupéry – Milano. Porta Garibaldi. Iki 3 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 5 val. 3 min. Kaina nuo 25 EUR.
REKOMENDUOJAME
Milano mados savaitė / rugsėjo mėnesį. Privaloma aplankyti šį mados renginį, rengiamą du kartus per metus vienoje iš 4 mados sostinių.
Scala teatro muziejus. Visame pasaulyje žinomame operos teatre įkurtame muziejuje eksponuojami prabangiausi visų laikų kostiumai iš operos spektaklių.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Cinque Terre, Vernazza
Cinque Terre, Vernazza
Venecija
Venecija
Piza
Piza

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.