Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ITALIJA  »  TRAUKINIAI
Italijos traukinių sistema sujungta su likusia Europa: Eurostar Italia vyksta per Alpes į Lyon, o TGV vyksta į Paryžių. Neįtikėtinai patogus susisiekimas su Šveicarija. Su Elipsos pateksite iš Milano į Barseloną, su Artesia - į Romą, Milaną, Florenciją, iš Venecijos - į Paryžių.

Italo

Italo traukiniai - modernūs greitieji privataus Italijos operatoriaus NTV traukiniai, vykstantys populiariausiais traukinių maršrutais Italijoje. Šiuo metu vykdoma 14 kasdienių maršrutų, o 2013 m. planuojami net iki 25. Metų eigoje maršrutus ketinama praplėsti kelionėmis iki Turino bei Venecijos. Yra 3 vietų tipai: Smart (ekonominės klasės), Prima ir Club.
Maršutai ir kelionės laikas:
Milanas - Roma 2 val. 45 min.
Roma - Florencija 1 val. 27 min.
Roma - Neapolis 1 val. 08 min.

Frecciarossa

Frecciarossa traukiniai išvysto iki 360 km/h greitį. Yra pirmos ir antros klasės vagonai. Kiekviename vagone įrengti atskiri tualetai vyrams ir moterims. Pritaikyta neįgaliesiems. Antros klasės vagonuose yra restoranas su kavos baru, karštais ir šaltais gėrimais, užkandžiais. Traukinyje yra WiFi internetas (reikia iš anksto išsipirkti).
Maršutai ir kelionės laikas:
Bologna - Florence 37 min.
Turin - Milan 1 val.
Milan - Florence 1 val. 45 min.
Rome - Milan 2 val. 59 min.
Neaples - Milan 4 val. 10 min.
Rome - Turin 4 val. 13 min.

Frecciargento

Frecciargento traukinių greitis siekia iki 250 km/h. Šiais traukiniais galima keliauti tarp Romos ir Venecijos, Veronos, Bari/Lecce, Lamezia Terme/Reggio Calabri. Traukiniuose užtikrinamas aukščiausias komforto lygis. Pirmos ir antros klasės vagonai su oro kondicionieriumi, garso sistema, 1 LCD jutiklinis vaizdo ekranas foje, 1 LCD video kiekviename vagone, maitinimo lizdas, atskira vieta bagažui, tualetai. Pirmos klasės keleiviai vaišinami gėrimu. Pritaikyta neįgaliesiems.

Frecciabianca

Frecciabianca traukinio greitis siekia iki 280 km/h. Oro kondicionierius, garso sistema, maitinimo lizdas, vieta bagažui, tualetas. Pirmos klasės vagonuose yra restoranas, pritaikytos vietos ir tualetai neįgaliesiems.
Maršutai:
Milan: Venice, Trieste/Udine, Bologna, Ancona, Pescara, Bari, Taranto, Lecce, Genoa, Rome, Turin.
Rome: Livorno, Pisa, La Spezia, Genoa.
Turin: Lecce, Venice.

Eurostar Italia (ES* Italia)

Eurostar Italia traukiniai (ES*) - aukščiausių standartų, komfortiški ir greiti. Greitis 200 km/h. Pirmos ir antros klasės traukiniai. ETR 460 traukiniuose yra baras, maitinimo lizdas, garso sistema, vieta bagažui, tualetas.
Iš Romos greitai pateksite į šių miestų centrą: Ancona (sustoja Foligno stotyje), Genoa, Lamezia Terme - Reggio Calabria, Perugia (stoja Foligno ir Spoleto stotyse), Ravenna, Rimini.

Tarpmiestiniai traukiniai

Greitis 200 km/h. Šie traukiniai pirmos ir antros klasės, su oro kondicionieriumi, garso sistema.
Maršrutai:
Iš Bolzano į Bari, Lecce
Iš Milan į Crotone, Livorno, Naples, Ventimiglia
Iš Rome į Bari, Palermo, Siracusa
Iš Trieste į Naples
Iš Turin į Salerno
Iš Venice į Bari, Naples

Brenner EuroCity

Brenner EuroCity traukiniai jungia Pietų Vokietiją, Austriją ir Šiaurės Italiją.
Traukiniai vyksta dažnai ir yra labai patogūs, be to, suteikia galimybę grožėtis nuostabiausiais Alpių gamtovaizdžiais Tirolyje bei kalnais ir ežerais važiuojant link Milano.
Brenner EuroCity traukinių maršrutai: Miunchenas - Verona, Insbrukas - Milanas, Miunchenas - Venecija.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.