Traukinių bilietai
ŠALYS  »  BELGIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Belgiją traukiniais ir aplankyti įspūdingiausius miestus. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Briuselio.

MARŠRUTAI

Nors daugeliui Belgija asocijuojasi tik su šokoladu, sumaniai išreklamuoto besišlapinančio berniuko skulptūrėle ar įspūdinga atomo formos metaline konstrukcija, Belgiją galima apibūdinti trimis žodžiais: alus, midijos su gruzdintomis bulvėmis ir šokoladas.

BRIUSELIS

Briuselis (pranc. Bruxelles, ol. Brussel, vok. Brüssel) - Belgijos sostinė, o taip pat ir faktiška Europos Sąjungos sostinė, kadangi čia įsikūrę daugybė jos institucijų. Belgijos sostine miestas tapo 1830 m. Briuselio metropoliniame regione gyvena per 2 mln. gyventojų. Didžioji aikštė yra pati lankomiausia miesto vieta. Nuo XI a. joje vyksta turgus. XV a. aikštėje buvo pastatyta rotušė ir įvairių gildijų namai. Čia yra rotušė, karaliaus namas. Lankytinos vietos: Didžioji aikštė, besišlapinančio berniuko skulptūra, Karaliaus rūmai, Parlamento kvartalas, Penkiasdešimtmečio parkas, Bruparck, Cathedrale Sts-Michel et Gudule, Belgijos karališkasis dailės muziejus, Kakavos ir šokolado muziejus, Place du Grand Sablon.

VATERLO

Vaterlo (Waterloo) - miestelis, garsus 1815 m. birželio 18 d. vykusiu Waterloo mūšiu. Jo metu Napoleonas pralaimėjo Velingtono vadovaujamai kariuomenei.

ANTVERPENAS

Antverpenas (ol. Antwerpen; pranc. Anvers; vok. Antwerpen) - tai antras pagal dydį Belgijos miestas, viduramžiais garsėjęs audinių prekyba, buvęs pagrindinis uostas. Dabar tai triukšmingas miestas, garsėjantis savo turtinga istorija ir architektūra. Lankytinos vietos: Antverpeno pilis (XVI a.), Grote Markt aikštė su fontanu viduryje, Rotušė, pastatyta 1564 m., Dievo Motinos katedra, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten (saugo senovės ir modernaus meno dirbinius), Deimantų muziejus, Fotografijos muziejus, Museum Plantim-Moretus muziejus, skirtas spaudai (jame sukauptos senovinės spaudos mašinos. Kolekcija yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą), Raudonųjų žibintų kvartalas, Zoologijos sodas.

BRIUGĖ

Tai miestas-muziejus po atviru dangumi. Miestas, žinomas nuo VII a., yra išlaikęs viduramžių aplinką ir dvasią. Briugės senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Lankytinos vietos: Groeninge Museum - svarbiausias dailės muziejus mieste, Gruuthuse Museum, skirtas taikomosios dailės kūriniams, Šv. Kraujo bazilika pagrindinė miesto bažnyčia, Houishbrouwerij de Halve Maan alaus darykla, Liaudies muziejus, Markt - XIII a. įkurta aikštė, kurioje šeštadieniais veikia turgus.

GENTAS

Gyvas studentų miestas su puikia istorine architektūra. Miesto gatvės visuomet pilnos jaunų žmonių. Mieste gyvena apie 232 tūkst. gyventojų. Lankytinos vietos: Gravensteen - Flandrijos grafų rūmai, St. Baafskathedraal katedra, Rotušė, Šv. Mikalojaus bažnyčia (Sint Niklaaskerk) - romaninės ir flamandų architektūros kūrinys, įspūdinga XIII-XV a. bažnyčia, Museum voor Schone Kunsten muziejus, Museum voor Sierkunst taikomųjų menų muziejus.

Apsipirkti - keliaujant Thalys traukiniu

Briuselis gali pasiūlyti daugiau nei vyno, alaus ir šokolado. Pasivaikščiojimai miesto gatvėmis jus nuves į mažų stilingų parduotuvėlių kvartalus, kur galėsite įsigyti ne tik drabužių ar aksesuarų, bet ir belgiškų delikatesų.
PARYŽIUS – BRIUSELIS. Paris Gare du Nord – Brussels Midi. Iki 24 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 1 val. 22 min. Kaina nuo 29 EUR.
REKOMENDUOJAME
Galeries Royales Saint-Hubert. Tai pirmasis ir vienas elegantiškiausių parduotuvių pasažų Europoje.
Modo Brussels. Organizuoja mados turus po Briuselį.
Marcolini. Viena geriausių ir populiariausių šokoladinių mieste.
 
Antverpenas šiuo metu yra viena madingiausių vietų apsipirkti: Niujorkas, Milanas ir Paryžius pavydžiai žvelgia į naująjį mados miestą, kuriame kuria pripažinti ir visame pasaulyje garsūs dizaineriai.
PARYŽIUS – ANTVERPENAS. Paris Gare du Nord – Antwerp Central Station. Iki 11 reisų per dieną. Kelionės trukmė: 2 val. 2 min. Kaina nuo 35 EUR.
REKOMENDUOJAME
MOMU. Antverpeno mados muziejus.
Mados rajonas. Atraskite paskutinius Dries Van Noten, Ann Demeulemeester ir Martino Magiela darbus.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Atomium, Briuselis
Atomium, Briuselis
Belgiškas šokoladas
Belgiškas šokoladas
Briugė
Briugė

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.