Įvairūs
ŠALYS  »  Brazilija  »  Fortaleza

CEARA - BRAZILIJOS VALSTIJA. FORTALEZA - CEAROS SOSTINĖ

Fortaleza šiandien – penktasis pagal dydį Brazilijos miestas, harmoningai vienijantis istoriją ir šiuolaikinį gyvenimo ritmą. Jame gyvena 2,1 mln. gyventojų. Čia laiką puikiai praleis ir naktinių pramogų gerbėjai, ir ramesnio poilsio šalininkai. Fortaleza garsėja savo laukiniais pirmadienių vakarėliais, kuriuose skambant pašėlusiai muzikai linksminasi daugybė žmonių.

Savotišku miesto branduoliu galima pavadinti Praia (papūdimys), kuriame gausu restoranų bei barų, kur senojoje prieplaukoje žmonės susirenka laukti saulėlydžių ir stebėti delfinų. Praia do Futuro (Ateities paplūdimys) traukia mėgstančius maudytis, buriuoti ar išmėginti vandensvydį. Trečiadienio naktimis paplūdimys tampa didžiausia ir populiariausia mieste naktinio gyvenimo vieta, kur grojant gyvai muzikai galima šokti, paragauti jūros gėrybių patiekalų ir vietinių gėrimų. Fortalezoje galima apsilankyti ir Praia Mansa, Praia do Mucuripe, Praia do Meireles ar Praia de Iracema paplūdimiuose. Šiek tiek toliau už miesto yra įsikūręs Prainha paplūdimys, kuriame veikia net trys didžiuliai vandens pramogų parkai. Į rytus nuo Fortalezos prasideda ištisus kilometrus besidriekianti Costa Sol Nascente - Tekančios saulės pakrantė. Nuostabus kraštovaizdis jus atves iki tokių žavingų paplūdimių, kaip Porto das Dunas, Ponta da Caponga, Praia das Fontes. Į vakarus nuo Fortalezos driekiasi Costa Sol Poente - Besileidžiančios saulės pakrantė.
 
Jei Jūs esate aistringas ekstremalių sporto šakų mėgėjas - Costa Sol Poente taps antraisiais Jūsų namais. Tai ideali vieta rengti regatas, buriuoti, plaukioti banglentėmis, lenktyniauti visureigiais ar leistis į išvykas dviračiu. Cunmuco Paracuru, Fleixeiras - visi šie paplūdimiai nusipelnė išskirtinių pasakojimų ir apibūdinimų.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Brazilijoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.