Įvairūs
ŠALYS  »  Tunisas  »  Port El Kantaoui
Port El Kantaoui - tai modernus Tuniso kurortas, į kurį įžengęs pajunti – čia viskas skirta turistui. Daugybė parduotuvėlių, restoranų, barų ir maurų kavinių, vandens atrakcionų parkas „Aqua palace“, pramogų parkas vaikams „Hannibal park“, diskoteka „Metalika“, pagal muziką trykštantys fontanai, romantiškas jachtų uostas.
 
Galima paplaukioti piratų ir „povandeniniais“ laivais ar katamaranu, o mėgstantys žvejoti galės išsinuomoti katerį su žvejybos reikmenimis. Port El Kantaoui tinka tiems, kurie ieško ramybės, bet nori būti tikri, kad ras ką veikti, apėmus norui išsišėlti – už 10 km yra trečias pagal dydį temperamentingasis Tuniso miestas Susas.
 
Čia dirbtinai pastatytas užutekis jachtoms (dabar tai prestižinis jachtų uostas). Įrengti puikūs golfo laukai (su 27 skylutėmis), vandens pramogų parkas, atrakcionų parkas, zoologijos sodas. Važinėja specialūs turistiniai autobusiukai, tad čia apsigyvenus, galima nuvykti papramogauti ir į didesnį Susą.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Tunise istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.