Įvairūs
ŠALYS  »  Tunisas  »  Skanes (Monastiras)
Monastiras – tai kurortas, kuriame puikiai dera miesto ir paplūdimio pramogos. Kurorto paplūdimiuose akinančiai baltas smėlis. Kai nusibos mėgautis šilta jūra ir saule, galėsite pasivaikščioti po istorinį senamiestį – mediną – su triukšmingu rytietišku turgumi. O alyvmedžių alėja nužingsniuosite iki stulbinančio grožio pirmojo nepriklausomo Tuniso prezidento Habibo Burguibos mauzoliejaus. Tai gimtasis prezidento miestas. Pagrindinė miesto mečetė – ryškus šiuolaikinio Tuniso religinio meno pavyzdys. Svarbi miesto įžymybė – VIII a. gynybinių įtvirtinimų liekanos – Rabat Chartem. Čia įsikūręs ir Islamo muziejus. Iš aikštelės ties įėjimu į šiaurinę Rabato dalį atsiveria puiki miesto panorama.

Skanes vardu vadinama visa 6 km nuo Monastiro į šiaurę esanti pajūrio zona. Tai tarsi nenutrūkstanti viešbučių grandinė. Skanes zonoje kavinių, restoranų ir diskotekų už viešbučių nėra (tad čia jauku apsigyventi ramaus poilsio mėgėjams), o mėgstantys šias pramogas jas galės rasti artimiausiuose miestuose – Monastyre ar Suse. Skanes garsėja jojimo mokykla ir nuostabiais golfo laukais.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Tunise istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.