Įvairūs
ŠALYS  »  Egiptas  »  El Gouna

EL GOUNA – Afrikos „Venecija“

Netoli Hurgados esantis El Gouna kurortas laikomas madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Jis dar vadinamas „Raudonosios jūros Venecija“. Čia žavi dirbtiniai kanalai, lagūnos, įlankos, žaliuojantys ir žydintys augalai – jokios dykumos dvasios.

Šioje Afrikos „Venecijoje“ nėra daugiaaukščių pastatų. El Gounos viešbučiams būdingas išskirtinis stilius. Dažniausiai tai neaukšti vasarnamių tipo viešbučiai, sujungti tilteliais. Į namelius jus atplukdys kanalais plaukiojančios valtys. Tai labai primena Veneciją. El Gouna turi „pačio draugiškiausio aplinkai“ kurorto Egipte titulą.

Įdomu, kad visi viešbučiai čia turi bendrą pramogų infrastruktūrą. El Gounos poilsiautojai po kurortą gali nemokamai keliauti mikroautobusiukais ir valtimis. Vakarienę viešbutyje, kuriame ilsisi, gali iškeisti į galimybę nemokamai ar gaudami dideles nuolaidas pavakarieniauti kitų viešbučių ar žymiuose El Gounos restoranuose, priklausančių „Dine Around” programai. Čia taip pat galima rasti ir atokesnių paplūdimių, ir už kurorto nusidriekusią dykumą, ir žavintį spalvingą povandeninį pasaulį su paskendusiais laivais.

Autentiška El Gounos atmosfera atspindi vietinių arba užsienio menininkų talentą ir verslininkų sukurtą rojų turistams prie Raudonosios jūros. Nenukonkuruojami povandeniniai plaukiojimai, šuoliai į vandenį, jėgos aitvarai („kite surfing”), golfas, vandens sportas (ypač buriavimas), ekskursijos, pramogos, pasaulinės klasės maitinimas ir naktinis gyvenimas ryškiai pažymi El Gouną žemėlapyje. El Gouna – ideali vieta pradėti ekskursijas į neregėtas antropologines Egipto faraonų vietas ir į nuostabias oazes dykumoje. Iki Tarptautinio Hurgados oro uosto tik 20 min. kelio.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Egipte istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.