Įvairūs
ŠALYS  »  Egiptas  »  Marsa Alam
Marsa Alam – naujas, sparčiai besiplečiantis Egipto kurortas. Manoma, jog greitu laiku jis taps toks pat populiarus kaip ir kiti Egipto kurortai – Hurgada ir Šarm El Šeichas. Marsa Alam kurorte viešbučių pasirinkimas labai įvairus: nuo trijų iki penkių žvaigždučių. Čia rinktis poilsį rekomenduojama tiems, kuriuos vilioja pasakiško grožio Raudonosios jūros povandeninis pasaulis – nardytojams, buriuotojams. Taip tiems, kurie renkasi ramų ir kokybišką poilsį. Siūloma apsilankyti Delfinų saloje ir vienu metu paplaukioti su 40 ar 50 delfinų, pasimėgauti kaitria saule, kuri Jūsų odą papuoš egiptietiškai rusvu įdegiu.

Marsa Alam išsidėstęs rytinėje Egipto dalyje, vakariniame Raudonosios jūros krante. Šis kurortas nuo Hurgados nutolęs apie 300 km, o nuo Kairo – 790 km. Nedidelėje Marsa Alam gyvenvietėje veikia vos keletas parduotuvėlių. Kurortas itin mėgiamas tarp poilsiautojų dėl nuostabaus grožio pakrantės bei koralinių rifų. 10 km atstumu nuo Marsa Alam gyvenvietės į pietus ir į šiaurę, Raudonosios jūros pakrantėje, išsidėstę viešbučiai, kai kurie jų – vis dar statomi. Visi viešbučiai pastatyti ant jūros kranto, kiekviename iš jų yra nardymo centrai. Viešbučių pakrantes supa dangiško mėlynumo jūra, savo spalvingumu užburianti kiekvieną čia apsilankiusį poilsiautoją.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Egipte istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.