Įvairūs
ŠALYS  »  Egiptas  »  Madinat Makadi

Madinat Makadi– gamtos prieglobstis romantikams

Madinat Makadi – jaukus kurortinis miestelis, įsikūręs įlankoje į pietus nuo Hurgados (už 18 km nuo Hurgados oro uosto ir 35 km nuo Hurgados centro). Jis pastatytas prieš dešimtmetį ir laikomas vienu iš Egipto kurortų perlų. Madinat Makadi kviečia ir ramiam, ir aktyviam poilsiui. Viešbučiai čia skendi žalumoje, o uždara saugoma jų teritorija leidžia jaustis itin saugiai. Ši kurortinė zona išdygo kaip atskira rami oazė.

Madinat Makadi garsėja plačiais, atokiau nuo miesto esančiais smėlio paplūdimiais. Koraliniai rifai – už 50 metrų nuo paplūdimių zonos. Pirmas viešbutis Madinat Makadi pastatytas 1998 m. Šiuo metu kurorte yra 8 viešbučių kompleksai. Poilsis siūlomas vien 4 ir 5 žvaigždučių arabiško stiliaus viešbučiuose. Čia populiari sistema „viskas įskaičiuota“, tad nusipirkus kelionę jums jau nereikės niekuo rūpintis.

Visas gyvenimas čia vyksta viešbučiuose ir jaukiame kurorto centre Souk Makadi, kuriame yra viskas, ko reikia norintiems smagiai praleisti laiką – parduotuvės įvairiausiems skoniams, stilingi restoranai. Kurortas turi visą reikalingą infrastruktūrą: čia rasite banką, sveikatingumo centrą, teniso kortus, sporto aikšteles vaikams, diskoteką. Kurorto gatvėmis kursuoja taf taf traukinukas. Kurorto paplūdimiai – puiki vieta ramaus poilsio ir romantikos mėgėjams. Madinat Makadi – tai lyg smėlio ir dykumų supama oazė. „Makadi Serena Spa“ – Spa terapijos centras, siūlantis įvairias sveikatingumo ir grožio procedūras.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Egipte istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.