Įvairūs
ŠALYS  »  Egiptas  »  Hurgada

HURGADA – svarbiausias turizmo centras

Hurgada – vienas svarbiausių turizmo centrų prie Raudonosios jūros. Ji išaugo iš mažo žvejų miestelio. Tai vienas pirmaujančių pagal viešbučių skaičių kurortas pasaulyje. Jau dabar, turintis daugiau kaip 200 viešbučių pajūryje, miestas dar vis plečiasi.

Prie smėlėtų paplūdimių stovi įvairių kategorijų viešbučiai. Kurorte gausu restoranų, kavinių, diskotekų. Raudonojoje jūroje galima išbandyti visų rūšių vandens sportą – nardymą, plaukiojimą burlente ir kt. Raudonosios jūros pakrantė turtinga augmenija ir gyvūnija, čia atostogauja ir sportuoja daug nardymo mėgėjų. Beveik kiekviename didesniame Hurgados viešbutyje galima išsinuomoti vandens sporto įrangą ir valtis. Naujokams organizuojami nardymo kursai, kuriuos veda patyrę instruktoriai. Organizuojamos ekskursijos laivu į jūrą prie koralinių rifų. Jūroje esanti Giftuno sala – ideali vieta pirmajai pažinčiai su povandeniniu pasauliu. Verta išbandyti ir dieninį, ir naktinį nardymą prie House, Abu Dabab, Shoab Alam, Shab Sharm, Panoramos, Shoab Al Hamra (Elphinstone) rifų, taip pat prie rifų, esančių šalia Rashman grotos.

Hurgados kurortą sudaro tarsi trys atskiros dalys: Sakala, El Dacharas ir Villages Road rajonas. Sakala yra naujasis miesto centras, kadaise buvęs žvejų kaimelis. Čia daugybė viešbučių, parduotuvių, kavinių, naktinių klubų. El Dacharas – senoji miesto dalis, kurioje daugiausia gyvena vietiniai gyventojai. Šioje kurorto dalyje labai mažai viešbučių. Villages Road rajonas yra šiuolaikiškas, neseniai išaugęs, su 5 km nusitęsusiu viešbučių, kavinių, parduotuvių, naktinių klubų, barų ruožu. Tai tarsi atskira turistinė Hurgados zona.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Egipte istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.