BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Airija
Airijos pakrantė turi vieną vaizdingiausių, gražiausių plaukiojimo banglentėmis gamtos panoramų Šiaurės pusrutulyje, o gal ir visame pasaulyje... Keletą pastarųjų metų viso pasaulio mėgėjai ir garsiausi profesionalai suvažiuoja paplaukioti banglentėmis slaptoje smaragdinėje pakrantėje ir mėgaujasi airių svetingumu. Airija apdovanota gausybe gerų, banglenčių sportui tinkamų ir kartais žmonėmis „neapkrautų“ vietų – tai reiškia, kad ten gausit tai, kas banglenčių kelionėje yra geriausia.
 
Geriausias laikas plaukioti banglente Airijoje yra nuo rugsėjo iki gegužės, kada jūra smarkiai banguoja. Vienintelis Airijos banglenčių sporto trūkumas - šaltas vanduo, bet jei esate pasirengęs nepastebėti šios mažos problemėlės, patirsite tikrą malonumą.

Jei planuojate keliauti į Airiją, pradėkite nuo Donelago įlankos – tai tarsi bangų mangetas. Ten kiekvienas ras bangų su gausybe įvairių tuščių rifų ir paplūdimių. Jei ieškote didelių bangų, yra keletas vietelių, kur bangos pakyla iki 6 m aukščio.

Nepamirškite išbandyti Guinesso alaus, legendinio vietinių svetingumo ir neišvykite neišbandę bangų Lahniche, Easkey ir Portushe.
 
Banlenčių sporto Airijoje privalumai:
Kokybiškas bangavimas,
Neapkrautos bangos,
Reguliaraus kontinentinio vėjo sąlygos.

Banlenčių sporto Airijoje trūkumai:
Šaltas vanduo,
Šaltas vėjas,
Gnomai, vagiantys jūsų lentas, kai jūs nematote.
 
Banglenčių sporto sąlygos Airijoje:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.