BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Pietų Afrika
Tagi, ar ką nors girdėjote apie Jeffry įlanką? Nuskriskit į Elizabeth oro uostą, važiuokite pakrante ir rasite. Vienos geriausių bangų planetoje. Bet Pietų Afrika banglenčių sportui turi pasiūlyti kur kas daugiau.

P. Afrika „sugauna“ daugybę bangų nuo žemo slėgio regionų bei net iš trijų pusių (išskyrus šiaurinę dalį) yra apsupta Ramiojo vandenyno. 3000 km krašto pajūrio turi 270 laipsnių neapsaugoto bangavimo. Ir mes žinome, ką tai reiškia – bangos, bangos, bangos! Ši krantinė yra skalaujama dviejų didžiausių vandenyno srovių: į pietus tekanti šiltoji Mozambique – Aghulas srovė ir šaltoji Benguela, taigi visame krante yra daug bangų ištisus metus.

P. Afrika yra žinoma dėl saulės. Kalbant bendrai, balandis ir gegužė yra maloniausi mėnesiai. Tuo metu baigiasi vasaros liūčių sezonas ir dar neprasideda žiemos lietaus metas. Nuo kovo iki rugsėjo – geriausias metas užsiimti banglenčių sportu – bus visos jums reikalingos bangos! Jos gali būti 1,8-4,5 m aukščio, bet yra vietų, kur jos būna žymiai didesnės. Šiuo metų laiku galite būti užtikrinti geromis kontinentinio vėjo sąlygomis rytais.

P. Afrikoje yra per daug aukščiausio lygio vietelių, kad visas paminėtumėme, todėl rekomenduosim pagrindines: St. Francis įlankos, Durban ir Cape pusiasalių (kur bangavimas yra pastoviausias) regionus. P. Afrika yra tikrai puiki vieta plaukiojimo su banglentėmis atostogoms.

Banglenčių sporto Afikoje privalumai:
Pastovus, geras bangavimas,
Ilgas sezonas.

Banglenčių sporto Afikoje trūkumai:
Šaltas vanduo,
Nusikaltimai gyvenamuosiuose rajonuose.

Banglenčių sporto Pietų Afrikoje sąlygos:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.