BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Anglija
Anglija - šalis, pilna kontrastų ir siūlo gausybę vietų plaukioti banglentėmis. Angliją bangavimas pasiekia per visą jos krantinę, todėl bangos pakyla 360 laipsnių kampu.

Carnwall – tai vieta, kurią daugelis sieja su anglišku banglenčių sportu. Fistral – žinomiausias paplūdimys. Carnwall pasiekia gausus bangavimas, taigi tiek pradedančiajam, tiek profesionalui čia yra geros sąlygos.

Banglenčių sporto sezonas Jungtinėje Karalystėje tęsiasi nuo rudens iki pavasario ir kartais sukelia pastovų 1,2 - 3,6 m bangavimą. Ilgi kontinentiniai Britanijos rifai sugeria dalį bangavimo, tačiau bangos „dūžta“ su didele jėga, tad to nereikėtų pamiršti. Dėl didelių potvynių jūra gali pakilti ir nusileisti kartais net iki 15 pėdų. Vasarą bangavimas mažesnis, vidutiniškas bangų aukštis - 30 cm - 1,2 m.

Jei planuojate kelionę į Jungtinę Karalystę ir norite geriausio šanso išbandyti kokybiškas bangas, vykite piečiau į Cornwall arba šiauriau į Škotiją – tik nepamirškit lietpalčio – brrrrr!
 
Banglenčių sporto Anglijoje privalumai:
360 laipsnių bangavimo kampas,
Banglenčių sportui skirtų vietų įvairovė.

Banglenčių sporto Anglijoje trūkumai:
Šaltas vanduo,
Minios,
Bjaurus oras žiemą.
 
Banglenčių sporto Anglijoje sąlygos:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.