BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Fuerteventura
Fuerteventura yra antra pagal dydį Kanarų sala, esanti tik 90 km nuo Afrikos krantų. Ji turi nuostabių neapgyvendintų vietų ir pasižymi geriausiu bangavimu tarp visų salų. Šiltas klimatas, vėsinamas Atlanto brizų, gerokai padeda banglentininkams rytais ir vėlai vakare, kai kontinentinis vėjas sudaro sąlygas aukščiausio lygio banglenčių sportui. Fuerteventura laikoma viena geriausių vietų Europoje dėl sunkių, tačiau neapkrautų bangų.

Geriausias laikas keliauti į Fuerteventura yra nuo vasaros pabaigos (rugpjūčio) iki pavasario, nors bangas pagausite ištisus metus. Jei estate naujokas, vietas rinkitės atsargiai, nes kai kurios bangos bus tikrai ne dovanėlės, o lūžtančios virš rifų. Šiaip ar taip, yra banglenčių sporto mokyklos, kuriose galite išmokti saugumo.

Patikrinti bangas verta tokiose vietovėse kaip Heirro, The Bubble ir El Muelle šiauriniame krante. Ramesnių, labiau nutolusių bangų bus Punta del Tigre ir Playa de Parad salos Pietvakariuose.

Banglenčių sporto Fuerteventuroje privalumai:
Sunkios bangos,
Geros bangos.

Banglenčių sporto Fuerteventuroje trūkumai:
Žmonių minios,
Gausu vietinių.

Banglenčių sporto sąlygos Fuerteventuroje:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.