BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Naujoji Zelandija
Naująją Zelandiją sudaro dvi salos – Šiaurinė ir Pietinė. Pagrindinis bangavimo šaltinis abiems saloms – žemo slėgio regionai, nors Naujoji Zelandija yra iš tų laimingųjų, kurie gauna bangavimą iš visur. Bangos gali ateiti iš pietų, iš vakarų – iš Tasmanijos jūros, šiaurės ciklonų, rytų įdubimų. Tai reiškia, jog naujoji Zelandija – puiki vieta banglenčių sportui. Pridėkite daugybę tinkamų vietų, mažą skaičių žmonių ir kokybiškas bangas – visos sąlygos pradžiuginti kiekvieną banglentininką.

Didesnė dalis gyventojų, o taip pat sostinė Velingtonas bei didžiausias Naujosios Zelandijos miestas Oklandas, įsikūrę Šiaurinėje saloje. Klimatas šioje saloje yra truputį šiltesnis, taip pat oras bei vanduo.

Geriausiai žinomas banglentininkams taškas – Raglan – taip pat randasi Šiaurinėje saloje. Nusileidę į pietus vakarų pakrante rasite kairįjį tašką, kuris atrodo niekada nenurimsta. Labai kokybiška – privalote jį aplankyti svečiuodamiesi Naujojoje Zelandijoje. Norite dar daugiau kokybiškų vietų, bet nenorite daug važinėti? Važiuokite į Taranaki pusiasalį. Daugybė puikių bangų ir puikūs vėjai – visą tai rasite nuvažiavę apie 180 mylių pakrante keliu Surf Highway 45.
Pietinė sala yra šaltesnė. Pagrindinės vietovės, tinkamos banglenčių sportui, išsidėstė aplink Christchurch ir Dunedin vietoves rytų pakrantėje. Aplenkite šias vietoves – ir susirasite vietą tik sau. Įdomiausios vietovės - aplink Dunedin ir Kaikour.

Naujoji Zelandija yra puiki vieta banglenčių sportui, nes jūs galite rinktis iš daugelio skirtingų variantų. Susiraskite vietą sau ir savo bičiuliams, kur būsite visiškai vieni, niekas nesutrukdys jums mėgautis savo atostogomis, na gal tik avys laukuose. Pamaloninkite save – užsisakykite bilietus jau šiandien.

Banglenčių sporto Naujojoje Zelandijoje privalumai:
Pastovios bangos
Nedaug žmonių
Daugybė puikių vietų banglenčių sportui
Banglentės ryte, snieglentės vakare

Banglenčių sporto Naujojoje Zelandijoje trūkumai:
Šaltas vanduo žiemą
Šaltas oras
Lietus
Sniegas
Klaikus oras

Banglenčių sporto Naujojoje Zelandijoje sąlygos:
 

 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.