BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Mentavai salos
Nuo 1990-ųjų banglentininkai iš visos Britanijos apsilankydavo Mentavai salose, norėdami pasigrožėti atogrąžų miškais ir išbandyti didžiules bangas. Daugiau nei tuzinas klasikinių povandeninių uolų nuolaužų daro šį regioną vienu įdomiausių pasaulyje. Dauguma vietų yra tiesiog idealios banglenčių sportui, o bangų įvairovė paverčia šią vietovę idealia banglentininkų atostogoms.

Indonezija yra puiki vieta banglenčių sportui. Čia klasiškos bangos, šiltas, krištolo skaidrumo vanduo, malonus oras. Ko gi dar gali reikėti? Mentavai salos yra iš dalies nauja vietovė banglenčių sportui, čia pradėta lankytis tik devintame dešimtmetyje. Nors pagrindinėje saloje yra begalė tinkamų banglenčių sportui vietų, geriausia apiplaukti visas salas valtimi.

Indijos vandenynas atneša tokį bangavimą, kad salos pulsuoja nuo kovo iki lapkričio, bangos siekia 1.8 m -3.60 m pėdų aukštį; ciklonai „parūpina“ bangavimą likusiems mėnesiams. Nuvažiuojate į Mentavai salas – patiriate banglenčių sporto malonumus.

Populiariausios salos yra Bankvaults, Lance‘s Left ir Right, Macaronis. Mažiau patyrusiems tinka Gilligan sala.

Pažvelkite į banglenčių sporto sąlygas – vilioja, ar ne?

Banglenčių sporto sąlygos Mentavai salose:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.