BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Maldyvai
Maldyvai yra Indijos pietvakariuose, Indijos vandenyne. Tai - koralinės kilmės salų grupė. Ją sudaro daugiau nei 1200 salų (didžiulis potencialas banglenčių sportui!). Banglenčių sporto sezonas panašus į Indonezijos sezoną ir tęsiasi tiek pat laiko.
 
Geriausios bangos būna nuo kovo iki spalio, didžiausias bangavimas dažniausiai pastebimas birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais. Bangų muša visuose Maldyvuose dažniausiai svyruoja nuo 1.2 iki 1.8 m, nors kartais pasitaiko ir aukštesnių bangų. Randama įvairiausių povandeninių uolų nuolaužų, nuo švelnių, sutrupėjusių iki grubių, tuščiavidurių duobių. Kiekvienas ras kažką įdomaus, užsiimdamas banglenčių sportu Maldyvuose. Nors čia visada būna daug žmonių, įmanoma pabėgti nuo visų ir susirasti kampelį, kur galėsite mėgautis švariausiu ir šilčiausiu vandeniu. Tai – tropinės salos rojus, jus tikrai neišgirsite nei vieno skundo net iš tų savo palydovų, kuriems banglenčių sportas nėra įdomus.
Geriausias budas užtikrinti nuostabiausią poilsį Maldyvuose yra pasirinkti pietų kryptį. Tai padės jums išvengti daugybės žmonių ir pagauti klasikinių bangų. Kelionė atsieina nepigiai, taigi laimėkite papildomo laiko!

Būtinai išbandykite banglenčių sportą vietovėse Jailbreaks (Himmafushi), Honky‘s ir Sultans.
Banglenčių sporto Maldyvuose privalumai:
Klasiški posūkiai
Nestiprūs vėjai
Tropikų rojus, šiltas vanduo

Banglenčių sporto Maldyvuose trūkumai:
Gali būti daug žmonių
Brangu
Mažai vietos
 
Banglenčių sporto sąlygos Maldyvuose:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.