BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Taitis
Taitis – viena gražiausių ir egzotiškiausių vietų Ramajame vandenyne. Tai nuostabi vieta kiekvienam ir tiesiog neįtikėtina banglentininkams. Sala - tikras rojus - tropinis tyras vanduo, puikūs paplūdimiai ir ramus salos gyvenimo būdas.

Jei vartėte paskutinių metų banglenčių sporto žurnalus, neabejotinai būsite matę nuostabių Taičio bangų – Teahopoo – nuotraukas. Tai bangų monstras, sukeliantis neįtikėtinas atskriejančias bangas. Ir Taitis pilnas tokių bangų! Jei rimtai domitės banglenčių sportu, Taičio bangos jums bus tikras išbandymas.

Taityje yra du banglenčių sporto sezonai: nuo lapkričio iki kovo (vasara) ir nuo balandžio iki spalio (žiema). Bangos iš šiaurės ateina vasros sezonu ir dažniausiai būna 2.4 m. Tuo tarpu Havajuose – 4.5 m. Žiemos sezoną sąlygoja Antartikoje ir Naujojoje Zelandijoje kylančios audros. Pakrantėse gausi bangų mūša, o kai kuriose vietose netgi įmanoma su bangomis susidoroti

Taitis yra vieta su didžiuliu nepanaudotu potencialu, todėl tyrinėjimus vainikuos tikri perliukai. Į dienotvarkę įtrauktas ir plaukiojimas valtimis, tačiau tai gali būti brangu.
 
Banglenčių sporto Taityje privalumai:
Kristalo tyrumo tropinis vanduo
Daug aukštos kokybės vietų plaukioti burlentėmis
Dar daugiau gerų bangų

Banglenčių sporto Taityje trūkumai:
Sudėtingas atvykimas
Brangu
 
Banglenčių sporto sąlygos Taityje:
 

Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.