BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Kosta Rika
Kosta Rika žinoma kaip legendinė vieta, skirta banglenčių sportui. Šalis yra puikioje geografinėje padėtyje ir turi dvi nuostabias pakrantes – Karibų ir Ramiojo vandenyno – kuriose pakyla didžiulės bangos ir apstu vietų, tinkamų plaukiojimui banglentėmis. Karibų pakrantės dalyje banglenčių sporto sezonas, kurio metu milžiniškas bangas sukelia tropinės audros, yra trumpas.

Ramiojo vandenyno pakrantėje bangų, kurias sukelia prie Naujosios Zelandijos susidariusios žemo oro slėgio sistemos, yra mažiau, tačiau jos pastovesnės.

Pagrindinis bangavimo sezonas yra nuo balandžio iki spalio. Tačiau gruodžio – balandžio mėnesiais, kai bangavimas dėl žemo oro slėgio srities priartėja prie Ramiojo vandenyno pakrantės ir pučia stiprūs vėjai, prasideda tikrasis banglenčių sporto sezonas. Rytais didžiulės bangos pakyla toliau nuo kranto, o po pietų – arčiau kranto, todėl jei nori pagauti klasiškas bangas, vertėtų atsikelti anksčiau.

Kosta Rikoje ne tik pastovios bangos ištisus metus, bet ir gausu plaukiojimui banglentėmis skirtų vietų. Geriausios bangos šioje šalyje yra Playa Naranjo, Potrero Grande bei daugybė kitų, kurios tik ir laukia banglentininkų. Kosta Rikoje tikrai verta plaukioti banglentėmis, nes tai gali tapti daugiausiai nuotykių padovanojusi kelionė tavo gyvenime.

Banglenčių sporto Kosta Rikoje privalumai:
Fantastiškos bangos.

Banglenčių sporto Kosta Rikoje trūkumai:
Mažai kelių,
Daug banglentininkų.

Banglenčių sporto sąlygos Kosta Rikoje:

Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.