BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Marokas
Marokas – tai pirmoji vieta, kurią aptinkate judėdami į Pietus nuo Europos, atskirta nuo Europos Gibraltaro sąsiauriu. Krantas Agadir vietovėje turi daugybę tinkamų vietų, todėl nesunkiai rasite “tuščių” bangų. Jei norite gauti “apkrautų” bangų Maroke – jūs kvailys ir tinginys. “Tuščių” bangų pilna už kiekvieno kampo, o žiemos mėnesiais jos tikrai uždegančios.
 

Tinkamiausias laikas banglenčių sportui Maroke yra nuo vėlyvo rudens iki kovo, kitų metų laiku Marokas gali pasirodyti nuobodus. Rekomenduojame išbandyti Agadir regioną. Nors banglenčių sporto ten nėra, ten lengva nusigauti; pavažiavę dar šiek tiek į Šiaurę rasite puikių bangų. Būtinai aplankykite ir Anchor Point regioną. Jei mėgstate nuotykius (ir esate gerai jiems pasiruošęs), tuomet važiuokite į pietus nuo Agadir regiono - rasite ten klasiškų bangų ir gal netgi tapsite tuo vieninteliu, kuris išbandys čia savo banglentę.

Banglenčių sportao Maroke privalumai:
Pastovus bangavimas (sezono metu),
Mažai banglentininkų.

Banglenčių sporto Maroke trūkumai:
Vagys ir spekuliantai,
Pakrantė gali būti purvina.

Banglenčių sporto Maroke sąlygos:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.