BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Havajai
Banglenčių sporto namai. Labai didelės bangos. Pasaulinio lygio plaukiojimas banglentėmis.

Visa tai, kas išvardinta aukščiau, yra svarbiausia, kalbant apie Havajus. Jūs netapsit pasaulinio lygio banglentininku, kol neišbandysit North Shore (šiaurinio kranto). Pažvelkit į bet kurį tarptautinį banglenčių sporto žurnalą ir tikrai rasite Havajų bangų nuotraukų. Tai vieta, palaiminta aukščiausio lygio bangomis. Kiekvienai Havajų salai tenka didžiulio bangavimo, sukeliamo spalio – kovo mėnesiais, dalis. Tačiau neabejotinai Šiaurės krantas sulaukia daugiausia dėmesio. Jo lokacija padaro banglenčių sportą fantastišku sportu žiūrovams.

Nuo spalio iki kovo mėnesio Havajuose bangavimas gausus. Jį sukelia žemas slėgis, slenkantis per Ramiojo vandenyno šiaurinę dalį. Bangos gali siekti 10-30 pėdų – tai jau didelis bangavimas. Šiaurinis krantas dažniausiai buna ramus, bet kai ramios bangos praeina, paplūdimys prisipildo gausybe žmonių. Geriau kelionės banglentėmis laiką praleisite apsistoję atokiau nuo šiaurinių krantų, kur nėra tokios žmonių grūsties. Kitoje salos pusėje bangos dažnai būna 3-8 pėdų aukščio, todėl smagu bus ir čia.

Tai fantastiška vietelė atostogoms plaukioti su banglente. Ir nors tai nėra labai tinkama vieta pradedantiems banglentininkams, vis tik ją verta aplankyti vien dėl banglenčių sporto spektaklio.

Banglenčių sporto sąlygos Havajuose:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.