BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Sumatra
Kelionė valtimi Sumatroje – bet kurio banglentininko svajonės išsipildymas. Ten yra puikios bangos, nuostabi aplinka ir dar daugiau puikių bangų! Jūsų dėmesiui yra atskiri skyriai apie Mentavio ir Hinako salas. Taigi, truputis bendros informacijos apie Sumatrą....

Tai vieta, kurioje gausu aukščiausios kokybės bangų. Jūs nepatikėsit, kokios jos geros! Ši vieta yra didžiausias bangavimo mangnetas, todėl plaukiojimas banglentėmis nuo kovo iki lapkričio – garantuotas. Kurį laiką Sumatra buvo populiari tarp „užkietėjusių“ keliaujančių banglentinikų, bet kai sala atsivėrė plačiau ir banglenčių sporto paketai pasidarė prieinami, kažkada nepasiekiamas regionas tapo prieinamas visiems. Vis dar yra jūsų laukiančių minios neužimtų vietų, kurios greičiausiai nyksta, kol jūs vis tai skaitot.

Sumatros bangavimas paprastai yra 6 – 12 pėdų nuo kovo iki lapkričio ir 3-6 pėdų visus likusius metus. Jei vykstat būriuoti į Sumatrą, jūs pajusit tropinę tobulybę – greičiau vykit ten!

Banglenčių sporto Sumatroje privalumai:
Nesiliaujantis neįtikėtinas bangavimas
Tyras tropinis vanduo

Banglenčių sporto Sumatroje trūkumai:
Gali tapti labai užimta
Sulūžusios lentos

Banglenčių sporto Sumatroje sąlygos:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.