BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Florida
Floridos Atlanto pakrantėje yra aukščiausios rūšies banglenčių sportui tinkamų vietelių, deja, bangavimas nepastovus. Ši vieta sukurta turizmui ir banglenčių sportui, čia gražūs paplūdimiai ir puikūs bangolūžiai.

Pagrindiniu bangavimo sezonu, žiemą (lapkričio - kovo mėnesiais) bangas sukelia iš šiaurės Atlanto slenkantis žemo oro slėgis ir bangos pakyla nuo 30 cm iki 3 m. Vasarą dažnos plokščios bangų mūšos ir vėjuotos dienos. Taigi geriausios bangos Floridoje pakyla vasaros sezono ciklono metu, rugpjūčio - spalio mėnesiais. Iš Afrikos ir Karibų salų slenkantis ciklonas sukelia iki 3 m aukščio bangas, kuriomis galima slysti toli nuo kranto. Jei pasirinksite tinkamą sezoną - dienų dienas čiuošite aukščiausio lygio bangomis, jei ne – yra galimybė, kad aplankysite tik Disneilandą. Visgi vanduo Floridoje šiltas, paplūdimiai smėlėti ir visuomet saulėta!

Tikriausiai žymiausios (ir labiausiai perpildytos) banglenčių sportui skirtos vietos Floridoje yra Cocoa paplūdimys ir Sebastian įlankėlė.

Banglenčių sporto Floridoje privalumai:
Tinka pradedantiesiems,
Puikus uraganinis sezonas.

Banglenčių sporto Floridoje trūkumai:
Nepastovus bangavimas,
Pasaulio sostinė pagal ryklių kandžiojimą.

Banglenčių sporto sąlygos Floridoje:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.