BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Ispanija
Į Ispaniją verta keliauti dėl daug ko – puikaus klimato, gero maisto ar įdomių istorijų. Bet be viso to – ir dėl bangų – daugybės aukščiausios klasės bangų. 4000 km pakrantė Ispaniją pavertė banglentininkų svajone. Ir tai reiškia, kad ten visada bus laisvų vietelių, jei tik esate pasiruošęs ieškoti.

Pietuose klimatas šiltas ir sausas, todėl tokia temperatūra leis mėgautis plaukiojimu burlente, ypač žiemos mėnesiais. Daugelį metų kraštas buvo populiarus tarp Jungtinės Karalystės banglentininkų, tačiau dėl Mundaka bangų, kurios tapo įprastu bruožu tarptautiniuose banglenčių sporto žurnaluose, Ispanija sparčiai populiarėja ir tarp banglentininkų iš viso pasaulio.

Kaip ir visoje Europoje, banglenčių sporto sezonas Ispanijoje tęsiasi nuo rudens iki pavasario. Nuo rugsėjo iki balandžio bangos pastoviausios. Žemas Šiaurės Europos slėgis siunčia bangas Pietų link, kurios ir muša Ispanijos krantus visą žiemą. Be to, esančią piečiau nei Prancūzija, Jungtinė Karalystė ir Airija, Ispaniją visus šiuos mėnesius pasiekia geresnės kokybės bangos.

Ispanija yra puiki vieta visų lygių banglentininkams bei nuostabi vieta apsilankyti. Tik įsitikinkite, kad vykstate prie Atlanto vandenyno, o ne Viduržemio jūros!

Banglenčių sporto Ispanijoje privalumai:
Pastovių bangų įvairovė,
Sąlygos, patenkinsiančios kiekvieną banglentininką.

Banglenčių sporto Ispanijoje trūkumai:
Šaltas vanduo žiemos metu,
Apgyvendintų regionų užterštumas.

Banglenčių sporto sąlygos Ispanijoje:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.