BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Salvadoras
Salvadoras puikiai tinka idealioms banglentininkų atostogoms. Už miestų ir miestelių ribų – nė gyvos dvasios, todėl yra didelė galimybė atrasti vietų, kuriose niekas dar nėra plaukiojęs. Pradedantieji banglentininkai taip pat turės ką nuveikti.
 
Pagrindinis bangavimo sezonas - nuo kovo iki spalio - sutampa su lietinguoju sezonu. Šiuo laikotarpiu bangos pietuose gali pakilti iki 3 m! Kitu metų laiku bangos taip pat tinkamos plaukioti banglentėmis, todėl į Salvadorą galite vykti bet kada. Ne sezono metu vėjai beveik visada pučia jūros link, todėl sąlygos tikrai neblogos. Dar vienas privalumas – šiltas vanduo, todėl visus metus galite dėvėti tik šortus – argi ne puiku?!

Plaukioti banglentėmis galite visur, tačiau verta pradėti nuo Pier, La Paz ir Playa Conchalio bangų La Libertade. Tik nepamiškite lengvų batelių, kurių prireiks laipiojant akmeningais kyšuliais.

Banglenčių sporto Savadore privalumai:
Puikios bangos,
Pigu.

Banglenčių sporto Savadore trūkumai:
Galima pagauti tik pietines bangas,
Lietingas bangavimo sezonas,
Saugokitės žemės drebėjimų ir jūros ežių!

Banglenčių sporto sąlygos Salvadore:
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.