Įvairūs
ŠALYS  »  Turkija  »  Fetija
Fetija ir jos apylinkės - vienos puikiausių ir labiausiai turistų mėgstamų Turkijos vietų. Įsikūręs pušynų apsuptoje įlankoje, kurortas gana seniai tapo populiariu britų ir skandinavų turizmo centru. Jį vis labiau pamėgsta ir kitų valstybių turistai. Udaros jachtų įlankos, jaukios ir linksmos prekyvietės, platūs paplūdimiai, neapgyvendintos salos - visa tai Fetijai suteikia nepakartojamo žavesio.

Be puikaus oro ir gamtos grožio, šiandieninė Fetija savo svečiams siūlo aukšiausios klasės viešbučius, restoranus su tradicine turkiška ir europietiška virtuvėmis, prekybos centrus. Tai kurortas, kuriam nieko netrūksta. Čia rasite viską, apie ką tik galite pasvajoti per atostogas: naktinius klubus, diskotekas, keliones džipais kalnų keliais, šuolius su parasparniais virš kvapą gniaužiančio grožio apylinkių. Fetija - vieta lankytojams, ieškantiems šalyje ko nors įdomaus.
 
Čia galite užsisakyti katerį arba jachtą ir neskubėdami apžiūrėti netoli esančias salas, pasigrožėti jų unikalia gamta ir istorinėmis vertybėmis. Kurorto krantinė, kur ant bangelių supasi tradiciniai mediniai žvejų laiveliai, kateriai, - mėgstama turistų vakarinių pasivaikščiojimų vieta.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Turkijoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.