Įvairūs
ŠALYS  »  Turkija  »  Kušadasis
Kušadasis - nedidelis ir sąlyginai naujas kurortas, per pastaruosius metus spėjęs tapti ne tik žinomu, bet ir madingu. Čia siūloma bene plačiausia ekskursinė programa visoje Turkijoje: Kušadasis tiesiog apsuptas tokių antikinių miestų kaip Efesas su puikiai išsilaikiusiomis gatvelėmis, pastatų griuvėsiais ir Celso biblioteka; Pirėnė, kur galima pamatyti Atėnės šventyklą; Miletas, kurį per amžius garsino filosofas Falesas, ir Didimai su puikiąja Apolono šventykla.
 
Kušadasis – vaizdingas kurortinis miestas, kuris garsus savo linksma demokratija: čia nuostabios diskotekos, barai ir restoranai, dirba du šiuolaikiniai vandens parkai. Daugelis turistų Kušadasį renkasi dėl minkšto ir pakankamai sauso klimato: čia nuo jūros nuolat pučia lengvas brizas ir netgi pačiame vasaros įkarštyje nėra tvankaus, alinančio karščio. Ir aišku, svarus argumentas yra neaukštos apgyvendinimo ir pramogų kainos.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Turkijoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.