Įvairūs
ŠALYS  »  Turkija  »  Oludenizas
Oludenizas - Fetijos regionui priklausantis nedidelis jaukus kurortas (16 km nuo Fetijos miesto). Jam nepakartojamo žavesio teikia nedidelė lagūna - siauras žemės iškyšulėlis, tarsi įrėminantis įlanką turkio spalvos vandenyse ir darantis ją išskirtine. Ši vieta ypač traukia nardymo mėgėjus.

Neapsakomo skaidrumo vandens įlankėlė su siauru iškyšuliuku paskelbta nacionaliniu parku (įėjimas į jo paplūdimį mokamas). Ši įlankėlė dėl saugomos teritorijos statuso yra išlikusi natūraliai graži. Čia pasijusite tarsi netikėtai atsidūrę toli nuo triukšmingų miestų ir galėsite mėgautis išsvajotomis atostogomis.

Pušų apsuptas paplūdimys – vienas didžiausių Turkijoje. Jis tęsiasi keletą kilometrų, tad čia visad erdvu. Jį ypač mėgsta ramesnio poilsio mėgėjai, norintys pasijusti, kad paplūdimys skirtas tik jiems. Susiradus nuošalesnę vietelę galima mėgautis ties krantu šnarančiomis bangelėmis ir neaprėpiamais jūros toliais. Kai nusibos pakrantės ramybė, galima sėsti į jachtą ir aplankyti 12 salų.Suprantama, ir gražiąją Kleopatros salą su šalia nuskendusio senovinio miesto griuvėsiais, pasidairyti po Piratų salą.

Toliau nuo kranto stūkso žaliuojantys kalnai – taip pat be galo viliojantys ir teikiantys kurortui gaivos, švaraus oro. Šioje įlankoje yra ir nemokamas Belčekiz paplūdimys, prie kurio šliejasi daugybė restoranų, parduotuvių, barų. Olu Denizo kurorte yra galimybė paskraidyti parasparniais ir neapsakomą atostogų rojų išvysti iš paukščio skrydžio. Svaiginančiais skrydžiais jie gali džiaugtis nuo balandžio iki lapkričio mėnesio.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Turkijoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.