Įvairūs
ŠALYS  »  Turkija  »  Ičmeleras
Norintys ramesnio poilsio, jį gali rasti už 8 km nuo visada judraus Marmario. Romantikos mėgėjų laukia nedidelis ir jaukus Ičmelero kurortas. Daug kam Ičmeleras patinka netgi labiau negu Marmaris. Čia pušynai yra gerokai arčiau paplūdimio nei Marmaryje, kur juos nustūmė tolyn įvairūs statiniai. Ičmelere yra tokia pati krantinė kaip ir Marmaryje, tos pačios kavinukės ir restoranai, tik jie daug mažesni ir jaukesni.
 
Tai kurortinis miestelis, apsuptas kvepiančių pušynų. Jo išskirtinis bruožas – puikus paplūdimys, kurį supa sodai, vedantys į įspūdingus viešbučius. Tam, kad būtų galima gėrėtis jūra, kai kuriuose 5 žvaigždučių viešbučiuose grindys pakeltos pusę metro aukščiau, o balkonai nuleisti puse metro žemiau. Ičmelere daug restoranų, barų, parduotuvių, yra vaikų miestelis su mažu vandens pramogų parku, baseinu ir žaidimų aikštele. Tarp Ičmelero ir Marmario reguliariai kursuoja laivai, maršrutiniai autobusai (dolmušai).

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Turkijoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.