BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Okeanija  »  Tonga
Tonga yra išsidėsčiusi apie du trečdalius kelio nuo Havajų iki Naujosios Zelandijos ir būtent dėl to gali būti pakankamai brangu ten nuvykti. Tongatapu yra sala, esanti bemaž geriausia, ką bglenčių sportui gali pasiūlyti Tonga. Tuo pačiu tai grandinė pakrantės rifų, pasižyminčių gera banglenčių sporto kokybe.

Tonga mėgausjasi banglenčių sportu ištisus metus, todėl jei ieškote pastovaus užsiėmimo banglenčių sportu, geriau nerasit. Tongoje yra du pagrindiniai banglenčių sporto sezonai – žiemą (nuo balandžio iki splio) pietineje pusėje kyla bangavimas, išsauktas audringų penkiasdešimtųjų, besiskinantis sau
kelia Tongos pakranten. Likusi metų dalis taip pat neįtikėtinai pastovi ir bangos vis dar būna 4-5 pėdų lygio, kylančios iš šiaurinio Ramiojo vandenyno ir vietinių ciklonų.

Žymėtinos Tongos bangos yra Moteliai, Pasai, taip pat įviariarūšės vietos Haku Mama‘u rifuose. Yra daugybė galimybių nedideliems tyrinėjimams.

Banglenčių sporto Tongoje privalumai:
Aukščiausios kokybės plaukiojimas banglentėmis
Gausiai neužimtos bangos

Banglenčių sporto Tongoje trūkumai:
Brangu
Sudėtingas patekimas
 
Banglenčių sporto sąlygos Tongoje:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.