BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Karibai  »  Barbadosas
Ak, Barbadosas! Barbadosas kaitinasi saulėtoje pakrantėje, 350 km į vakarus nuo Venesuelos. Saloje ištisus metus pastoviausios sąlygos plaukiojimui banglentėmis Karibuose. Žiemą šiaurinėse ir vakarinėse pakrantėse didelis bangavimas, o nuolat besikeičiantys vėjai lemia dažną bangavimą ir rytinėje pakrantėje.

Į Barbadosą verta nukeliauti vien tik dėl šilto vandens ir fantastiško tropikų vaizdo. Nuostabioje saloje patiks ne tik banglentinkams, bet ir tiems, kurie tiesiog trokšta atsipalaiduoti. Geriausiu sezono metu, nuo spalio iki kovo, jūra visada banguota, o bangų aukštis siekia nuo 60 cm iki 3.5 m šiaurinėje salos dalyje ir nuo 30 cm iki 2.5 m likusioje saloje. Kitu metų laiku bangos pakyla nuo 60 cm iki 2 m aukščio, o rytais sąlygos banglenčių sporto atostogoms tiesiog idealios.
Barbadosas atitinka visus banglentinkų standartus. Jei esate pradedantysis, tuomet rytinėje pakrantėje rasite keletą tokių puikių vietelių kaip Sandbank ir Ragged kyšulys. Labiau patyrusiam banglentininkui šiaurinėje pakrantėje siūloma Duppies bangolūža, o vakarinėje – klastingoji Tropicana.
Žiemą vandens temperatūra niekad nenukrenta žemiau 25C, o liepos ir rugpjūčioo mėnesiais siekia 28C. 365 dienas ir 3000 valandų per metus ten šviečia saulė. Ir tiek jūs galite plaukioti banglente!!!

Banglenčių sporto Barbadose privalumai:
Pastovios bangos
Galybė vietų banglenčių sportui
Puikus klimatas

Banglenčių sporto Barbadose trūkumai:
Retai pakyla didelės bangos
Nuolat besikeičiantys vėjai

Banglenčių sporto sąlygos Barbadose:
 

 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.