BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Karibai  »  Puerto Rikas
Puerto Rikas – tai šiaurinio Havajaus kranto Karibų versija. Kraštas palaimintas geromis banglečių sporto sąlygomis visus metus, kurios netgi gali tapti gana galingomis. Taip pat turi havajišką tam tikro lygio provincializmą. Puerto Rike banglenčių sportas pamažu nyksta, o turizmas sparčiai auga. Tai pasako, kad kraštas gali jums pasiūlyti bangų, jei tik esate pasirengęs ieškoti.

Nuo rytinių Amerikos krantų kyliantis šiaurinis bangavimas yra pagrindinis Puerto Riko bangų šaltinis. Pagrindinis plaukiojimo banglentėmis sezonas tęsiasi nuo spalio iki vasario. Bangos gali būti labai įvairios – nuo 60 cm iki 6m aukščio ir atitiks kiekvieno pajėgumą.

Banglenčių sportas Puerto Rike tradiciškai susikoncentravęs aplink Rincon ir, nors bangos geros, geri ir vietiniai, bangos paprastai užimtos. Geresnės vietos plaukioti banglentėmis būtų Dunes (kopos) arba Montones, pradedantiems labiau tiktų Punta Higuero.

Banglenčių sporto Puerto Rike privalumai:
Geras vėjas
Geros bangos
Lengvas priėjimas

Banglenčių sporto Puerto Rike trūkumai:
Gali būti daug žmonių
Provincializmas
Smulkūs nusikaltimai
 
Banglenčių sporto Puerto Rike sąlygos:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.