BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Portugalija  »  Azorų salos
Didžiulė povandeninė vulkaninių kalnų grandinė, vidurio Atlanto kalnagūbris, besidriekiantis per visą Atlanto vandenyną, ir tik kur ne kur iškylantis į paviršių. Tai devynios Azorų salos, esančios1300 km į vakarus nuo Lisabonos.

Pagrindinės vietos plaukiojimui banglentėmis yra Ribeira Grande su galingu pakrantės bangolūžiu ir pastoviomis bangomis bei kita, Rabo de Peixe, atsiradusi besivystant uostui. Abi vietas rasite šiaurinėje Sao Miguel pakrantėje. Čia daugybė neužimtų pakrančių, tačiau sunku pagauti bangas.

Banglenčių sportas šiose salose neprognozuojamas, kartais pavojingas, o aplink – nė gyvos dvasios (tik jūs ir jūsų draugai!). Dėl geografinės padėties (Atlanto vandenyno vidurys), Azorų salose visuomet banguota. Svarbiausia tai, kad Sao Miguelyje bangos kyla iš visų pusių, todėl saloje beveik visada geros sąlygos plaukioti banglentėmis. Vasarą standartinės bangos būna 1,5 – 2 m aukščio, tačiau atėjus žiemai kartais pakyla net iki 4,5 m. Priklausomai nuo orų sistemos, bangavimas Azorų salose gali trukti trumpai, tačiau judant frontams bangos ir vėl greitai pakyla!
 
Banglenčių sporto Azorų salose privalumai:
Labai pastovios bangos
Mažai banglentininkų

Banglenčių sporto Azorų salose trūkumai:
Pavojingi rifų bangolūžiai
Sunku pagauti bangas
 
Banglenčių sporto sąlygos Azorų salose:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.