BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Portugalija  »  Madeira
Skani kaip tortas! Stūksanti vieniša Atlanto vandenyne, nutolusi 350 mylių į vakarus nuo Maroko miesto Kasablankos, Madeira įžūliai užstoja kelią bet kokiam bangavimui iš šiaurės Atlanto ir pagauna didžiausias bangas.

Madeira iš tiesų netinka pradedantiesiems, jiems geriau Kanaruose. Turinti tik vieną bangavimo vietą visoje saloje, Madeira tikrai turi ką pasiūlyti tiems, kurie ieško didesnių bangų. Esant dideliam bangavimui, sala tarsi atgyja.

Madeirą veikia iš šiaurės vakarų slenkantis bangavimas, kuris valdo Atlantą kasmet nuo spalio iki balandžio, ir nors geriausios sąlygos susidaro lapkričio – vasario mėnesiais, banglenčių sportas įmanomas ištisus metus. Bangos pakyla ir nusileidžia tikrai greitai, taigi turite būti atidūs, norėdami gauti iš savo kelionės kuo daugiau. Įprasta, kai per porą valandų banga pakyla iki 2.5 m aukčio. Būkite pasiruošę tokioms keistoms staigmenoms.
Didžiausias bangas rasite Ponta Pequena, Jardim do Mar ir Ponta do Sol vietovėse. Tiems, kurie turi mažiau praktikos, tinka Faja de Areia šiaurinėje ir Machino vakarinėje pakrantėse.

Banglenčių sporto Madeiroje privalumai:
Didelės bangos
Nėra žmonių

Banglenčių sporto Madeiroje trūkumai:
Netinka pradedantiesiems
 
Banglenčių sporto Madeiroje sąlygos:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.