BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Pietų Amerika  »  Brazilija
Brazilijoje didelė bangų įvairovė, o banglenčių sportas atitinka išrankiausią skonį. Skamba viliojančiai, ar ne? Geriausia vieta - toli Brazilijos pietuose, kur jūra banguota, o bangų įvairovė didesnė nei šiaurinėje dalyje. Santa Catarina saloje pakyla tokios aukščiausio lygio bangos, kaip Santinho ir Mocambique. Kita vieta banglenčių sportui, kurią rekomenduoja Surfing-Waves.com, yra Fernando de Noronha sala. Mažytėje saloje šalies šiaurėje jūra smarkiai banguota, su rifų bangolūžomis (čia puikiausia vieta pasaulyje nardymui su akvalangu). Dar viena vieta - Saquarema, mažas miestelis, esantis 1,5 valandos automobiliu nuo Rio de Žaneiro. Sąlygos banglenčių sportui labai geros ištisus metus. Tolyn driekiasi puikus 29 km paplūdimys, garsėjantis jame rengiamais plaukiojimo banglentėmis turnyrais.

Daugiausia bangas sukelia stiprus žemo oro slėgis, slenkantis kyšuliu šiaurės link ir keliantis bangas ištisus metus, ypač balandžio-spalio mėnesiais. Bangų aukštis šiuo metų laiku gali siekti nuo 60cm iki 3 m, kartais dar daugiau.

Viena iš pagrindinių problemų Brazilijoje yra ta, kad banglenčių sportas čia labai populiarus, todėl plaukioja minios banglentininkų. Tačiau jei norite pasprukti nuo spūsties, čiupkite žemėlapį, sėskite į automobilį ir vykite ieškoti klasiškų vietelių paplaukioti. Suplanuokite savo kelionę taip, kad spėtumėte ir į Rio karnavalą!

Banglenčių sporto Brazilijoje privalumai:
Bangų įvairovė

Banglenčių sporto Brazilijoje trūkumai:
Minios banglentininkų

Banglenčių sporto sąlygos Brazilijoje:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.