BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Pietų Amerika  »  Galapagų salos
Galapagų salos ties pusiauju, 965 km į vakarus nuo Ekvadoro ir Pietų Amerikos pakrantės. Galapagų salos garsėja neįtikėtina laukinės gyvūnijos įvairove bei didžiulėmis bangomis. Pagrindinės plaukiojimo banglentėmis vietos - San Cristobal and Santa Cruz salose.

Galapagų salose plaukioti banglente sudėtinga, todėl rekomenduojama tik labai patyrusiems banglentininkams. Jei planuojate ten keliauti, pasiimkite bent 2 banglentes, vieną iš jų - 2 m. Yra reali tikitimybė, kad lentą sulaužysite, o artimiausia banglenčių parduotuvė tikrai labai toli. Taip pat turėkite pakankamai vaško, pasaitų, apsauginio kremo nuo saulės ir t.t.

O sąlygos? Geriausia plaukioti gegužės – gruodžio mėnesiais. Deja, vanduo šiuo metų laiku šaltesnis. Tačiau arčiau pusiaujo vandens temperatūra retai kada nukrenta žemiau 18 laipsnių, o bangos jus sušildys. Stipriausi besikeičiantys vėjai pučia nuo sausio iki balandžio, taigi, jei įmanoma, kelionę planuokite šiuo metų laiku.

Išbandyti bangas galite Seymour Norde, Santa Cruz, El Canyon ir Loberia, esančiose San Cristobal saloje. Bangas lengviau pagausite užsisakę valtį.

Banglenčių sporto Galapagų salose privalumai:
Galingi rifai
Mažai žmonių
Jūsų draugei ornitologei tai patiks

Banglenčių sporto Galapagų salose trūkumai:
Bangų nepastovumas
Sunku pagauti bangas

Banglenčių sporto sąlygos Galapagų salose:
 
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.