BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
BANGLENČIŲ SPORTAS  »  Pietų Amerika  »  Peru
Banglenčių sportas Peru siūlo patirti vieną iš gamtos stebuklų - Čikamą. Tai ilgiausia pasaulio banga. Čikamos bangos ilgis – virš keturių kilometrų. Syskite banga iki pat apačios, o tada vėl į viršų. Net dviejų pėdų aukčio Čikamos kritimas hipnotizuoja. Vien dėl to verta apsilankyti Peru.

Tinkamos vietovės išsibarstę po visą Peru pakrantę. Pacasmayo yra apie 60 km į šiaurę, bangavimas ten netgi stipresnis nei Čikamoje. Daugybė vietų išsidėstė tarp šių dviejų vietovių, po neilgų paieškų tikrai būsite apdovanotas suradęs tikrą stebuklą. Vietiniai gyventojai gali padėti jums ieškoti. Peru tikrai turi pasiūlyti daugybę puikių bangų.

Žemumos pietuose siunčia bangas į šiaurę, tokiu būdu daugybė baglenčių sporto vietų gauna labai pastovius vėjus nuo kranto, todėl bangos čia nuostabios ištisus metus. Jeigu ieškote neperkrautų, geros kokybės bangų ir kranto vėjų – Peru tikrai tinkamiausia vieta. Visa Pietų Amerika gali pasigirti puikiomis bangomis, o kelionė tikrai nebrangi.
 
Banglenčių sporto Peru privalumai:
Nedaug turistų
Pastovūs kranto vėjai

Banglenčių sporto Peru trūkumai:
Kartais sunku „pagauti“ bangas
Kriminalinė situacija gali kelti problemų
 
Banglenčių sporto sąlygos Peru:
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.